Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam serwisu w ktorym... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam serwisu w ktorym... (/Temat-Szukam-serwisu-w-ktorym-147286)



Szukam serwisu w ktorym... - fejQ - 12-05-2017 14:36

Witam Wink wiec tak... Chcialem zapytac, czy istnieje jakis serwis, ktory dziala na takiej zasadzie ze mam swoj link z jakas reklama, rozsylam ten link i mam np 1gr od klikniecia.

Cos jak mypay tylko nie tak, ze ja klikam a jedynie rozsylam link i zarabiam na tym ze ludzie klikaja


RE: Szukam serwisu w ktorym... - MrocznyKILL - 12-05-2017 14:41

Wszelkiego rodzaju linki PTP lecz przy takich linkach 1 gr za wejście nie dostaniesz Tongue


RE: Szukam serwisu w ktorym... - fejQ - 12-05-2017 14:45

1gr to taka kwota rzucona przykladowo Smile nie zalezy mi na kokosach Smile takie cos traktowalbym jako jedynie dodatek a tle innych metod zarabianiaSmile nawet gdyby to mialo byc 50 zl miesiecznie


RE: Szukam serwisu w ktorym... - MrocznyKILL - 12-05-2017 14:49

Dużo wejść jesteś w stanie wygenerować dziennie ?


RE: Szukam serwisu w ktorym... - fejQ - 12-05-2017 15:11

Nie zastanawialem sie ale mysle ze ok tysiaca


RE: Szukam serwisu w ktorym... - MrocznyKILL - 12-05-2017 15:17

Teraz rodzi się pytanie czy to względnie wartościowe wejścia (spokojnie spieniężysz je a za przykładowe 1 gr) czy są to "śmieciowe" wejścia?


RE: Szukam serwisu w ktorym... - fejQ - 12-05-2017 15:21

ŚmiecioweSmile


RE: Szukam serwisu w ktorym... - MrocznyKILL - 12-05-2017 15:26

To kokosów na tym nie zarobisz 1000 wejść śmieciowych to w kilka chwil choćby auto surfami można nabić. Za 1000 śmieciowych wejść (UV) dostaniesz około 10 gr.


RE: Szukam serwisu w ktorym... - AnnaKa - 25-05-2017 15:35

Za samo wejście w link ze spamu nikt nie płaci. Jedynie rozwiązania CPC w formie banerów wchodzą w grę ale jeżeli chcesz wysyłać niskiej jakości ruch u nikogo to nie przejdzie.
Dla przykładu w Lead.Network mamy kampanię CPC płatną 3 gr za kliknięcie.