Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakola czy można jakoś zatrzymać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zakola czy można jakoś zatrzymać (/Temat-Zakola-czy-mozna-jakos-zatrzymac-147275)

Strony: 1 2


Zakola czy można jakoś zatrzymać - kirm - 12-05-2017 08:11

Panowie czy ktoś z Was równiez zmaga sie z problemem zakoli? Mianowicie od jakiegoś czasu widzę, że coraz bardziej się powiekszaja. Ogólnei nie ma tragedii ale róznica jest w porównaniu do tego co było kilka lat temu ( nawet moja mama zauwazyła i zartuje sobie,ze jestem synek tatusia). Mój ojciec równiez ma mega zakola, dodatkowo lysinę na czubku głowy ale u niego wystąpiło to o wiele później. U mnie wyjątkowo wczesnie....
Czy można to powstrzymać? W jakiś sposób zahamować?


RE: Zakola czy można jakoś zatrzymać - Makabrycy - 12-05-2017 10:07

głównym przyczynowcem jest testosteron, nadmiar w organizmie - częściej zrzucać z krzyża Smile
problemem tez może być niedobory witamin głownie z grupy B
no i genetyka, ale w dużej mierze chodzi o nadmiar testosterony i niedobory witamin.


RE: Zakola czy można jakoś zatrzymać - moriand - 17-05-2017 06:29

Porobiłeś sobie badania? Hormony tarczycy i testosteron? Jesli są to problemy z hormonami to łatwiej będzie to powstrzymać. Jeśli jest to genetyczne to już nie tak prosto. Z drugiej strony nie ma się co załamywac. Sam równiez miałem z tym prblem ponieważ zakola coraz bardizej mi się powiekszały i już brałem pod uwagę to,że będę musiał w przyszłości zrobić sobie przeszczep włosów tak jak zrobił radzio majdan. Wybrałem się do trychologa i zrobilem sobie odpowiednie badania. Potem miałem terapię, konkretnie osocze bogatopłytkowe na skórę głowy plus jeszze lkeki doustne. Tanie to nie było ale łysienie udało się zahamować no i w miejsce wypadnietych włosów zaczeły wyrastac nowe ( ale jest to mozliwe jedynie jeśli odpowiednio wczesnie sie wybierzesz i jeśli cebulki nie są martwe z tgbo co słyszałem).


RE: Zakola czy można jakoś zatrzymać - Captain - 17-05-2017 08:12

To jest genetyczne i naturalne. Jeśli Twój ojciec jest łysawy to nic nie poradzisz, takie geny i na 90% też będziesz.

Ludzie łysieją od tysiącleci, już starożytni Rzymianie łysieli. Jak pooglądasz posągi i popiersia Rzymskich wodzów to prawie wszyscy mieli dość mocną 'łysinę' Tongue
Nie dopatrywałbym się tu braku jakichś witamin, albo nadmiaru czegoś tam bo skoro od tysięcy lat mężczyźni łysieją i też skoro nie ma to żadnych efektów ubocznych po za wizualnymi to jest to całkowicie naturalne i nie ma co się tym przejmować.


RE: Zakola czy można jakoś zatrzymać - rachman - 17-05-2017 17:14

Cytat:synek tatusia
No to ciężka sprawa Undecided Podpytać dermatologa, fryzjerkę - niektóre znają różne preparaty do pielęgnacji które pomagają. W tv reklamują ten niby szampion który zapobiega utracie kłaczków wypróbuj. Siorka na wypadanie (problemy z tarczycą) stosowała coś firmy biovax (skuteczne) ale czy na zakola coś jest to już szukaj...


RE: Zakola czy można jakoś zatrzymać - Itachi198 - 18-05-2017 08:16

Ja po prostu zaczesuję na bok i grzywką zakrywam zakola, da się żyć Smile


RE: Zakola czy można jakoś zatrzymać - rayden - 18-05-2017 09:21

U mnie podobnie jak wyżej. Mam 21 lat a zakola mam już dość duze jak na swój wiek. Ale przy trochę dłuższych włosach da się to dość sprytnie ukryć i nie wygląda to aż tak tragicznie. Dziadek, ojciec mają zakola to i mnie to cholerstwo dopadło. Z genetyką się nie wygra Smile


RE: Zakola czy można jakoś zatrzymać - rachman - 18-05-2017 18:46

Ja już swój wiek i jakieś zakola są ale za dużych chyba nie będzie patrząc na rodzica Wink Golę na krótko to mniej rzuca się w oczy i wygodniej Wink Olać zakola.


RE: Zakola czy można jakoś zatrzymać - szykiryki - 18-05-2017 19:21

Noś czapkę, ewentualnie głowa na łyso- jak jesteś przystojny to Ci nie zaszkodzi Smile


RE: Zakola czy można jakoś zatrzymać - michaciesli - 21-05-2017 21:17

6/10 moich koleżanek z pracy Twierdzi, że zakola nie przeszkadzają, a wręcz dodają mężczyznom uroku. Wiem, że grupa statystyczna dość mała, ale mi wystarczyło, żeby przestać się stresować Big Grin sa podobno jakieś ostrzyki z jakiegoś kwasu, jeden zabieg około tysiaka i należy zrobić od 4-6 żeby efekt był trwały i z prawie łysych ludzi robią się ponownie owłosieni. Pytaj w bardzo dobrych salonach kosmetycznych. Z relacji znajomej mi osoby efekt zajebisty, niemniej jednak dość kosztowny. Warto jednak wspomnieć, że Jason Statham też ma zakola Big Grin powodzenia Ziomuś