Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Alternatywa sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Alternatywa sub sms (/Temat-Alternatywa-sub-sms-147267)

Strony: 1 2 3


Alternatywa sub sms - Hoolig4n - 11-05-2017 20:56

Cześć. Szukam jakiejś alternatywy dla pewnego serwisu, który wyłączył tymczasowo usługi, przez to uniemożliwił mi zarabianie. Czego oczekuję od serwisu? Wypłacalności, dobre programy i konwersja. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.


RE: Alternatywa sub sms - fejQ - 11-05-2017 20:59

O firesub mowisz? No ja tez alternatywy szukam Wink


RE: Alternatywa sub sms - Hoolig4n - 11-05-2017 21:06

dokładnie


RE: Alternatywa sub sms - mateusz2045 - 11-05-2017 21:07

Money King polecam.


RE: Alternatywa sub sms - danoneksss - 11-05-2017 21:09

Money King podobno ostatnio słabo wypada, słyszałem że lepszy jest Gold Lead Big Grin

A tak na serio to wszędzie teraz jest lipa...
Albo koszt sms'u w miejscu widocznym dla każdego albo programy download/stream okrojone tak, że tylko nazwa jest widoczna - bez rozmiaru, daty itp.


RE: Alternatywa sub sms - fejQ - 11-05-2017 21:12

Mateusz2045 i do tego program "wygraj Hammera Pudziana" Wink

Hoolig4n ja poki co przenosze się na eforse,

Oferta programowa mi odpowiada, stawki i modele platnosci rowniez. Jedynie tych wyplat sie obawiam, ale poki FS nie dziala to trzeba cos potestowac tymbardziej ze do innych serwisow mi znanych nie jestem przekonany. Jeszcze treepayem muszę sie zainteresowac, choc poki co malo sie zaglebialem w temat tego serwisu

Danoneksss jesli o Firesub chodzi to w pobieraniu mozesz wygenerowac nazwe pliku, rozmiar, date uploadu, nick uploadera, ilosc pobran.. to samo na eforsie

Porazka w tej kwestii jest leadnow i fastlead gdzie w pobieraniu nie ma nawet mozliwosci wpisania nazwy pliku

Koszt smsa jest widoczny jedynie w premium


RE: Alternatywa sub sms - Hoolig4n - 11-05-2017 21:17

Spróbuj się zarejestrować/zalogować na treepay Lol
Ja szukam serwisu jedynie na okres braku usług na FS


RE: Alternatywa sub sms - fejQ - 11-05-2017 21:20

Cos bylo ze treepay zamkneli po tamtej aferze sprzed kilku tygodni, ale potem chyba wznowili. Nie wiem nic o treepay wiec sie nie wypowiadam.

Ja rowniez szukam tylko tymczasowego zamiennika i poki co postawilem na eforse. Wszystkie moje wymagania spelnia, szybki test wypadl pozytywnie. W 30 min 14 zl (konwersja 5%). Zobaczymy jak z tymi wyplatami


RE: Alternatywa sub sms - MaLiN - 11-05-2017 21:26

Zawsze można zmienić tematykę zarabiania (patrz sygnaturka) Lol


RE: Alternatywa sub sms - danoneksss - 11-05-2017 21:36

@[fejQ]
Tak w Firesubie i Eforsie można edytować dane, ale tam z kolei jest ukazany koszt. Więc albo to albo to Big Grin.
W subie też jest widoczny koszt usługi (przynajmniej na FS), z tym że w stopce i jeśli masz właczonego adblocka, to wtedy go nie zobaczysz Wink
Swoją drogą calkiem fajny myk.