Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BRO - Bitradio - zarabiaj słuchając radia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: BRO - Bitradio - zarabiaj słuchając radia (/Temat-BRO-Bitradio-zarabiaj-sluchajac-radia-147261)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: BRO - Bitradio - zarabiaj słuchając radia - hubertniebudek - 12-05-2017 09:49

Wiadomo już kiedy ta krypto ma wejść na rynek?


RE: BRO - Bitradio - zarabiaj słuchając radia - Wegen - 12-05-2017 09:56

Musisz poczekać aż portfel się zsynchronizuje.
Wejdzie pod koniec maja podobno. I jedna sztuka ma być warta 1888 satoshi

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


RE: BRO - Bitradio - zarabiaj słuchając radia - hubertniebudek - 12-05-2017 10:05

(12-05-2017 09:56)Wegen napisał(a):  Musisz poczekać aż portfel się zsynchronizuje.
Wejdzie pod koniec maja podobno. I jedna sztuka ma być warta 1888 satoshi

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
A myślisz że będzie lepiej ją od razu sprzedać po wejściu na rynek czy poczekać na większy wzrost?


RE: BRO - Bitradio - zarabiaj słuchając radia - lamar6 - 12-05-2017 10:42

Wejście na giełdę to kwestia kilku dni raczej - giełda POSWollet dosyć prężnie się rozwija więc i walutę pewnie szybko dodadzą.

Co do kursu to trudno powiedzieć. Z jednej strony monet jest mało, ludzi na portalu prawie 9000 więc społeczność nawet liczna jak na początek. Z drugiej są to początki, giełda też stosunkowo nowa i malutka więc na jakieś duże obroty nie ma się co nastawiać. Ogólnie start mają dobry co dobrze wróży na przyszłość ale czy inwestorzy będą trzymać czy walić w rynek przy pierwszej okazji .... tego nie przewidzisz.

Ja osobiście przetrzymam - zresztą nie mam przecież jakiś wielkich ilości tego żeby się zastanawiać. Gdybym jakąś gotówkę w ich crowdfunding władował to bym jakoś głęboko analizował. To malutki projekcik, 1RAD po kilkaset $ chodził nie będzie raczej nigdy.


RE: BRO - Bitradio - zarabiaj słuchając radia - hubertniebudek - 12-05-2017 10:56

Ale to ta kryptowaluta będzie tylko na tej giełdzie poswallet?
Czy na normalnych typu bittrex także?


RE: BRO - Bitradio - zarabiaj słuchając radia - lamar6 - 12-05-2017 10:57

Na POSWallet będzie w ciągu kilku dni, na innych w najbliższym czasie nie.


RE: BRO - Bitradio - zarabiaj słuchając radia - Krakersik - 12-05-2017 11:01

Sprzedawać od razu byle zysk był Wink nic sie nie wybije do poziomu btc Smile zobaczycie że jak ludzie zaczną sprzedawać to wartość spadnie bardzo szybko


RE: BRO - Bitradio - zarabiaj słuchając radia - Ewcia6000 - 12-05-2017 11:08

Co mam wpisać tutaj bo nie mogę się zalogować ?[Obrazek: 52353412995426026181.jpg]


RE: BRO - Bitradio - zarabiaj słuchając radia - lamar6 - 12-05-2017 11:17

@up Nic o ile nie włączałaś podwójnej weryfikacji.

@Krakersik RAD przypomina nieco walutę POSW właśnie. Oba to przemyślane projekty oparte o jeden portal, monet też w sumie podobne ilości. I POSW chodzi dzisiaj po 5000sat - a ludzie kupowali to w ICO po 100sat. Nie mówię, że z RAD tak będzie ale to nie jest jakiś scam coin z Yobit (przynajmniej tak nie wygląda) wiec różnie może być ale początek mają obiecujący.


RE: BRO - Bitradio - zarabiaj słuchając radia - Ewcia6000 - 12-05-2017 11:21

wpisuje dane i wyskakuje mi Incorrect login credentials, please try again.