Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie odnośnie YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie odnośnie YT (/Temat-Pytanie-odnosnie-YT-147260)



Pytanie odnośnie YT - danoneksss - 11-05-2017 18:44

Siemka Smile,

Zaczynam działać na YouTube i jak to przy rzeczach nowych, pojawiają się wątpliwości.
Moja wątpliwość związana jest z długością filmu i jego wyświetleniami
Czy lepiej jest stworzyć krótszy film ok. 35 sekund i dodać do niego wyświetlenia 30 sekundowe z Addmefast (wtedy będą to wyświetlenia HR) czy może dłuższy film (np. 5 minut) i też 30-sekundowe wyświetlenia? Na co algorytm YT patrzy bardziej? Który filmik powinien być wyżej? Smile


RE: Pytanie odnośnie YT - Muraszczyk - 11-05-2017 19:32

Filmiki poniżej tych 3-4 minut nie mają racji bytu aktualnie. Optymalna długość to te 5 minut i oczywiście jakościowe wyświetlenia 60-100% długości filmu. Poszukaj ofert na seoclerks, bo te wyświetlenia z addmefast to syf. Na addmefast możesz dodać trochę subków i polubień, a na ytmonster dodać komentarze.


RE: Pytanie odnośnie YT - danoneksss - 11-05-2017 20:27

@[Muraszczyk]
Dzięki za odpowiedź! Wink
Kupowałem już parę razy viewsy na seoclerk i dobrze na tym wyszedłem, ale chciałem się dowiedzieć czy podana przeze mnie możliwość też nie dałaby rady.
Ale skoro tak mówisz to zostaję przy seoclerk Smile


RE: Pytanie odnośnie YT - Muraszczyk - 11-05-2017 20:48

Wpisz dane zapytanie lub X zapytań w Yt i dostaniesz odpowiedź że filmiki poniżej 3 minut praktycznie nie istnieją w pierwszej piątce Smile