Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? (/Temat-Te-przelewy-maja-leciec-jak-woda-z-kranu-czy-to-juz-w-2017-147246)

Strony: 1 2 3 4


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - danoneksss - 26-05-2017 21:57

Ja czytam Smile


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - vegter - 26-05-2017 22:27

Dzięki Smile
Zatem mam jednego stałego czytelnika! O cholercia, to dla mnie nowość.. Fajne uczucie Lol


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - Fricooo - 26-05-2017 22:49

Również uważnie śledzę, także im więcej informacji tym lepiej. Fajnie ze masz chęci na udokumentowania działań no i życzę coraz to większych sukcesów


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - Zarobiony_Koles - 27-05-2017 07:42

Słuchaj, to jest normalne, że nikt nie pisze w dzienniku, ale nie znaczy, żę go nie czyta. Prowadząc dziennik jeden przez dwa lata wiem, że jak dojdziesz do tzw. "fejmu" to będziesz widział jak wzrasta liczba czytelników, czy wyświetleń po dodaniu podsumowania. Aż motywacja będzie rosła.

Nie przejmuj się brakiem aktywności, bo nie każdy pisze jak czyta Smile Głowa do góry i działaj dalej!


Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - mahuzz - 27-05-2017 08:59

Czytam Smile to samo co Zarobiony mogę powiedzieć. Smile lecisz z tym !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - vegter - 27-05-2017 21:21

Jestem bardzo zaskoczony.. Rolleyes
Jestem też troszkę zmęczony dzisiejszym dniem (był super Big Grin) i chciałem podziękować ogólnie, ale zmuszę się i wystawię spersonalizowaną notkę dla każdego Big Grin To będzie takie.. lepsze Smile Heart

(26-05-2017 22:49)Fricooo napisał(a):  Również uważnie śledzę, także im więcej informacji tym lepiej. Fajnie ze masz chęci na udokumentowania działań no i życzę coraz to większych sukcesów

Dobrze, zatem muszę się trochę poprawić! Zrobię to Smile Dziękuje, duplikuje i odbijam! Smile

(27-05-2017 07:42)Zarobiony_Koles napisał(a):  Słuchaj, to jest normalne, że nikt nie pisze w dzienniku, ale nie znaczy, żę go nie czyta. Prowadząc dziennik jeden przez dwa lata wiem, że jak dojdziesz do tzw. "fejmu" to będziesz widział jak wzrasta liczba czytelników, czy wyświetleń po dodaniu podsumowania. Aż motywacja będzie rosła.

Nie przejmuj się brakiem aktywności, bo nie każdy pisze jak czyta Smile Głowa do góry i działaj dalej!

Cieszę się, że mi to uświadomiłeś. W sumie to dobre słowo, bo mimo, że dobrze o tym wiem, że różnie z tym bywa to czułem lekkie rozczarowanie.. Ale to chyba spowodowane jest tym, że drobne porażki stały się dla mnie dosyć wyraźne, na tle udanych dni Big Grin Zatem za dwa lata powspominamy me początki! Smile

(27-05-2017 08:59)mahuzz napisał(a):  Czytam Smile to samo co Zarobiony mogę powiedzieć. Smile lecisz z tym !

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zatem lecę! Dzięki Smile

Dzień 13, czy pechowy? Big Grin

Raczej nie..

[Obrazek: Screenshot_5.png]

~ 115 zł

Dziś kolejny cały dzień na realizacji zleceń, nie dodaje kwot, bo były to osoby z polecenia - a nie z internetu Wink Ale idzie to w dobrą stronę! Big Grin Powiem tylko, że internet-laptop spadł na drugą lokatę kwotowo Big Grin Internet - świat namacalny prowadzi.. Chciałbym podziękować również użytkownikom tego forum ,którzy napisali do mnie na fejsie Smile Większość była mi przychylna, resztę Sex Big Grin


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - vegter - 28-05-2017 18:33

Dzień 14

Nic dzisiaj nie zarobiłem i jestem z tego faktu bardzo zadowolony Big Grin Spaliłem za to plecy i ramiona i skrzypię.. Dużo się poruszałem, odespałem ostatnie dni i ułożyłem plany na najbliższe chwile Smile
Mam nadzieje, że mieliście wspaniały koniec tygodnia Wink Pozdrawiam wszystkich i lecę dokończyć książkę.


- Zdana sesja! (Wziąłem się za naukę tak bardziej rzetelnie)
- Nieustający zapał (Jest coraz większy)
- 1000 zł przychodu (powiększenia portfela inwestycyjnego) do końca miesiąca. (2073,15/1000zł)
- resztę się zobaczy

Zbliża się koniec miesiąca Smile Zatem zbliża się podsumowanie i aktualizację celów Smile


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - vegter - 01-06-2017 20:33

Koniec Maja


Miesiąc uznaje za udany. Jedyny minus to niezaliczenie jednego przedmiotu w 1 terminie. Reszta bardzo na plus Smile

Cele na najbliższy miesiąc - Czerwiec

- 1500 zł przychodu (powiększenia portfela inwestycyjnego) do końca miesiąca.
- Dużo czasu na świeżym powietrzu
- Mistrzostwo drugiej ligi playareny Big Grin Drużyna
- zaliczenie reszty przedmiotów
- powiększenie grupy fajnych ludzi na fejsie Big Grin


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - Fricooo - 01-06-2017 21:01

@[vegter] Bardzo ciekawie się czyta. Postanowiłem skomentować, żebyś nie miał dylematu czy ktoś czyta. Najwazniejsze że do przodu i trzymam dalej kciuki.
Co do siłowni to jakieś cele są czy tylko rekreacja? Jeżeli jakiś większy staż masz to chętnie bym popisał na priv i posłuchał wskazówek.
Co do innych rzeczy to witam kolegę z playareny haha Też gram aktywnie no i zaliczony już udział na Mistrzostwach Polski jak i trening z trenerem reprezentacji Polski 6tek - Klaudiuszem Hirschem. Ogólenie fajna odskocznia bez względu na wiek, tym bardziej jak coś się dzieje. A jednak testy do kadry i bycie w gronie 300 osób z Polski to był mały pozytywny kopniak w tylek.
Także życzę sukcesów i wytrwałości w prowadzeniu dziennika.


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - vegter - 01-06-2017 21:08

@[Fricooo] nie uczęszczam na siłownie od bardzo długiego czasu, ćwiczę sobie w domu Smile Nie jestem w tym ekspertem, lubię puścić sobie muzykę i trochę się spocić Big Grin Mogę z Tobą o wielu rzeczach porozmawiać i jeśli będziesz miał ochotę to zapraszam (preferuje fb), ale na tym akurat się mało znam Smile Ale czuję się z tym dobrze. Co do Mistrzostw to.. mega Big Grin Wielkie zazdro, by tam się jednak dostać trzeba mieć mocną ekipę, a mi zawsze bardziej zależało by utrzymać kręgosłup drużyny - koledzy od lat Wink Dlatego, raczej tego nie posmakuje. Tym się możesz mi pochwalić! Wysłać foty Big Grin I czy ja wiem czy mały kopniak? Big Grin