Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? (/Temat-Te-przelewy-maja-leciec-jak-woda-z-kranu-czy-to-juz-w-2017-147246)

Strony: 1 2 3 4


Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - vegter - 11-05-2017 08:54

Heeejo! Smile
Wypadałoby coś o sobie na początek powiedzieć, tak też uczynię Smile
Mam na imię Adrian (Miło mi Cię poznać Big Grin). Kim jestem? Mam 22 lata, studiuję psychologię (2 rok dopiero.. nie piszcie w tej sprawie Big Grin). Od lutego porzuciłem pracę na etacie (ciepła posadka przy komputerze), by zmusić siebie do większego ryzyka.
Zanim przejdziemy do tego czym się teraz zajmuje, opowiem co już robiłem w tych internetach.. Prowadziłem portal z grami java (oj.. dawno), posiadałem własne serwery Counter Strike 1.6 (też kilka lat temu, pierwsze większe pieniążki Smile ), posiadałem portal z ogłoszeniami o pracę w Holandii (chwilkę tam pracowałem). W międzyczasie:
- Pożyczki społecznościowe (2 tys w plecy Big Grin Dłużnik znanym Dj Big Grin) Haloo, czy ktoś chce kupić dług? Nie jest do nieodzyskania! Big Grin Psstt.. nie kupujcie
- Giełda i Opcje Binarne (tu na plus, a ile frajdy, wiedzy i nauki o sobie? Bezcenne)

Filmik z jednego z serwerów (mało już mam pamiątek..)




Co robię teraz?

Dużo słucham muzyki, dużo czytam książek (staram się przynajmniej 1 na tydzień), dbam o moją tężyznę fizyczną Big Grin
Lubię wymyślać różne akcje, nagrywać i montować Smile
Przykład:




A zarobkowo?

Prowadzę sobie taki serwis: --> Tutaj <--

Bawię się trochę w TaT (zaraz cały wkład wyjęty)
[Obrazek: 8zh3tzr.png]

Link czysty --->Czysty
Link brudny --->Brudny

Kupuję tanio kryptowaluty, a sprzedaję drogo (przynajmniej do tej pory mi się udaje.. Big Grin Wiatr pod narty zdaje się.. )

Jestem również na wspólnej imprezie z epn (Ale to na razie leży najbardziej odłogiem ze wszystkich punktów..)

Moja strona --> Moja Strona

Link czysty --> Czysty
Link brudny --->Brudny

Do tego rozwijam też biznes lokalny (idzie lepiej niż myślałem). Tematyka? Ogólnie powiem, że budownictwo. Jak tylko będzie się czym chwalić - od razu to uczynię! Big Grin

Uff.. No coś tam udało mi się już nabazgrać..

Trzymajcie za mnie kciuki!! I dmuchajcie pod te narty! Big Grin Dzięki wielkie Smile Chyba całkiem nieźle mi poszło, jak na pierwszy dziennik. Dodam tylko, że wkład, który przeznaczyłem na ta internetowe zabawy, już pomnożyłem i wypłaciłem. Teraz tylko zyskiem. Zabrałem się za kilka rzeczy.. Może to i źle, bo czasem brakuje mi czasu albo sił na wszystko, ale lubię tak pracować. Jeden temat szybko mnie wypala. Dlatego, kroczki na pojedynczych tematach mogą być małe, ale razem dadzą krok duży! (To mały krok dla człowieka, ale dla karła normalny! Lol)

Teraz wypadałoby chyba ustanowić sobie jakiś cel, prawda? Smile
- Zdana sesja! Big Grin
- Nieustający zapał
- 1000 zł przychodu (powiększenia portfela inwestycyjnego) do końca miesiąca.
- resztę się zobaczy Smile

Wstawiam nutkę!






Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - mahuzz - 11-05-2017 09:08

Powodzenia, trzymam kciuki Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - divx86 - 11-05-2017 12:22

Widać ambitny człowiek, dużo sukcesów w życiu! Będę śledził Smile


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - nik5pl - 11-05-2017 14:17

Powodzenia! Smile


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - DC1 - 11-05-2017 16:40

Będę śledził Wink


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - Arosiek - 11-05-2017 17:15

Powodzenia! Z ciekawości będę śledził Smile


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - vegter - 11-05-2017 18:47

(11-05-2017 09:08)mahuzz napisał(a):  Powodzenia, trzymam kciuki Smile

Dzięki Smile


(11-05-2017 12:22)divx86 napisał(a):  Widać ambitny człowiek, dużo sukcesów w życiu! Będę śledził Smile

Postaram się Ciebie nie zawieść Big Grin Dzięki!!

(11-05-2017 14:17)nik5pl napisał(a):  Powodzenia! Smile

Smile

(11-05-2017 16:40)DC1 napisał(a):  Będę śledził Wink

Smile

(11-05-2017 17:15)Arosiek napisał(a):  Powodzenia! Z ciekawości będę śledził Smile

Dzięki Smile

Do jutra!


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - Makaron325 - 12-05-2017 19:35

Powodzenia! Trzymam kciuki


RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - vegter - 12-05-2017 19:45

Dzień 1
Witajcie! Może ktoś czekał Big Grin (Mam nadzieje, że chociaż 1 osoba - duży sukces Smile )

Za mną wspaniały dzień! Cieplutko, na mieście w końcu pełno uśmiechniętych lu.. dziewczyn Big Grin Lol

Przejdźmy do konkretów Smile

[Obrazek: k9H27B2.png]
Zakup wczoraj wieczorem za ostatnie wolne grosze.. (około 415.40 zł)
Sprzedaż dzisiaj, jak tylko wszedłem do domu (około 475.29)
Czyli na plus prawie 60 zł.

Do tego wykonałem zlecenie i wpadło 120 zł. Oraz zasiałem ziarnka na następne.. (niech kiełkują) Smile

Cele
- Zdana sesja! (Jeszcze przede mną)
- Nieustający zapał (Jest coraz większy)
- 1000 zł przychodu (powiększenia portfela inwestycyjnego) do końca miesiąca. (180 zł/1000zł)
- resztę się zobaczy Smile (Zobaczyłem te uśmiechy dziś Big Grin)






RE: Te przelewy mają lecieć jak woda z kranu - czy to już w 2017? - vegter - 14-05-2017 21:19

Nie do końca jestem pewny, czy mogę napisać mój kolejny raport.. Ale cóż Big Grin Nie pociągnąłem za sobą jeszcze tłumów, muszę na to zapracować Smile

Dzień 2
Poświęcony w całości na hobby i odpoczynek Smile
Dzień 3


[Obrazek: Screenshot_2.png]
Zakupy za około: 213.72 zł

[Obrazek: Screenshot_1.png]
Sprzedaż za około: 349.44 zł

- Zdana sesja! (Jeszcze przede mną)
- Nieustający zapał (Jest coraz większy)
- 1000 zł przychodu (powiększenia portfela inwestycyjnego) do końca miesiąca. (315 zł/1000zł)
- resztę się zobaczy (Dzisiaj książka Richard Paul Evans - Drzwi do szczęścia jednym ciurkiem Smile Całkiem przyjemnie się czyta)

Polecacie Państwo jakąś książkę z rodzaju Mind-fuck o postrzeganiu pieniędzy?