Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Realne konto (fejkowe) na IQ Option - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Realne konto (fejkowe) na IQ Option (/Temat-Realne-konto-fejkowe-na-IQ-Option-147161)



Realne konto (fejkowe) na IQ Option - Infinity - 08-05-2017 22:42

Ostatnio oglądałem zagraniczne filmy z rozgrywek na IQ option gdzie robią niesamowite profity na realnym koncie + linki do reffa. Doszedłem do wniosku czy takie coś może być oszukane? Trochę sie nad tym zastanawiałem, może piszą specjalnie do brokera żeby im udostępnili takie jakby konto demo ale widnieje na nim prawdziwe saldo na niby (prawdziwym koncie)? Nie wiem co już o tym sądzić. Może ktoś bardziej ogarnięty w tym temacie się wypowie? Po prostu próbuję jakoś to zrozumieć jak ktoś bez żadnych wskaźników potrafi napier#olić parę tysięcy w ciągu paru minut


RE: Realne konto (fejkowe) na IQ Option - szxy - 06-06-2017 22:41

Cóż, zmontować filmik aby napisy były tak jak w realnym koncie to kwestia godziny.