Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Electrum wallet problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Electrum wallet problem (/Temat-Electrum-wallet-problem-147116)



Electrum wallet problem - Virazka - 08-05-2017 06:51

Czesc, na poczatku zaznacze ze od nie dawna zaczalem zajmowac sie bitcoinami i generalnie narazie jeszcze raczkuje po temacie.
Zaczalem od programu Theadsteam i mam problem z wyplatami. Stworzylem portfel electrum (v2.8.2) bo byl mi on polecany jako portfel dla swiezaka. Problem jest tego typu ze gdy chce wyplacic z programu dana kwote zabierana jest mi z niej lwia czesc, i za bardzo nie wiem o co chodzi.
Zlecilem 3 wyplaty z Adsteama, pierwsza na kwote 100$ po ich prowizji powinno byc 98$, tymczasem na electrum doszlo mi 78.1725, zmieszalo mnie to bardzo, wiec sprobowalem na mniejszej kwocie. Sprobowalem wyplacic 10$ i znow na portfel doszlo mi zaledwie 7.87019. Doszedlem do tego ze mozna zmieniac prowizje w portfelu (ciezko jest mi znalesc poradniki dotyczace tego portfela) ustawilem ja manualnie wchodzac Narzedzia>Preferencje i ustawilem kwote 0,0002, bo wyczytalem ze jest to minimalna prowizja. Wczesniej mialem zaznaczona opcje "Use dynamic fees". I tym razem doszlo mi na konto jeszcze mniej, bo 6.28854. Czy ktos moglby mi wytlumaczyc czemu tak jest? Wyslalem wiadomosc do supportu theadsteama odnosnie tych wyplat ale dostalem wiadomosc ze nie wiedza czemu tak jest bo ich prowizja wynosi 2% i wiecej nie zabieraja.
Nie wiem za bardzo co z tym zrobic i z gory dziekuje za jakie kolwiek odpowiedzi.


Electrum wallet problem - Hybrid1990 - 23-02-2021 09:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.