Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SKLEP] [AUTOMAT] Gotowe Landing Page - 1$ [PayPal] | Na Zamówienie - 4$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SKLEP] [AUTOMAT] Gotowe Landing Page - 1$ [PayPal] | Na Zamówienie - 4$ (/Temat-SKLEP-AUTOMAT-Gotowe-Landing-Page-1-PayPal-Na-Zamowienie-4-147113)

Strony: 1 2 3


[SKLEP] [AUTOMAT] Gotowe Landing Page - 1$ [PayPal] | Na Zamówienie - 4$ - Snaggy - 08-05-2017 00:38

1.Nazwa przedmiotu : Gamingowe Landing Page - 1 Wzór
2.Opis przedmiotu : Gotowe Gaming Landing Page do dowolnego uzytku
3.Zdjęcia : Niżej
4.Kontakt : Forum PW
GG: 10283832 <-- Lepiej! Mam Telefon!

5.Cena : 1 $ za Jeden - Widełki
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal lub BTC

Responsywne Landing Page - Idealne Pod Promocje Hacków Do Gier Mobilnych

Zmień Link, wrzuć na hosting i pushuj traffic!


Mozliwosć indywidualnych zamówień pod swoje nisze!
Koszt: 4$


KONTAKT GG: 10283832

LISTA LANDING PAGE'ÓW PO 1$

[Obrazek: JUA9FdL.png]


ZAMÓWIENIA "HURTOWE" LP (PW, GG)

3 x Landing Page = 2 $

5 x Landing Page = 3 $


LISTA BĘDZIE SIĘ ROZWIJAĆ W DRASTYCZNYM TEMPIE.




Zdjęcia Wzoru:

[Obrazek: Zw3CREl.jpg]

[Obrazek: p4y1Je3.png]

[Obrazek: euw1P6d.png]

[Obrazek: 8FzCUAH.png]

[Obrazek: vUoQCKx.png]



RE: [Sklep] Snaggy - Gamingowe Landing Page - Hyuek - 08-05-2017 21:01

robisz customy tez?


RE: [Sklep] Snaggy - Gamingowe Landing Page - Snaggy - 08-05-2017 21:04

(08-05-2017 21:01)Hyuek napisał(a):  robisz customy tez?

Jasne, odezwij sie na pw. Smile


RE: [Sklep] Snaggy - Gamingowe Landing Page [09.05 - Nowe] - Klin - 11-05-2017 07:07

Kupiłem custom'a i musze powiedzieć że autor tematu mnie zaskoczył - pozytywnie. Szybko otrzymałem zamówiony generator i jakosc wykonania byla na dobrym poziomie Wink

Zrobilem swoj statyczny LP pod nisze i pozniej przekierowanie na generator. Czemu tak? A no latwiej jest wypozycjonowac strone Smile


RE: [Sklep] Snaggy - Gamingowe Landing Page [09.05 - Nowe] - paweuq - 13-05-2017 10:44

Zamówiłem 2 LP custom i jestem mega zadowolny. Szybko, miło i tanio Big Grin Polecam!


RE: [SKLEP] [AUTOMAT] Snaggy - Landing Page - Gotowe! & Custom'y! - Snaggy - 14-05-2017 12:24

Zrobiłem Automat żeby na szybko bez potrzeby kontaktu można było kupić pojedyncze Landing Page

Zapraszam


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ SKLEP!


KUPON ZNIŻKOWY 20% - 48 GODZIN


ZC20


RE: [SKLEP] [AUTOMAT] Snaggy - Landing Page - Gotowe! & Custom'y! - turos - 14-05-2017 21:57

Witam otrzymałem dziś Custom LP ! wykonanie IDEALNE, koszt ? tylko 4$. Czas ? około 2/3h czekania od zamówienia. Świetny i tani sprzedawca LP ! Jak najbardziej na ++ !
!!POLECAM!!
Heart


RE: [SKLEP] [AUTOMAT] Snaggy - Landing Page - Gotowe! & Custom'y! - Snaggy - 17-05-2017 00:28

Kilka nowych gałganów.
Zaczynam robić bardziej wymyślne rzeczy, nie tylko edytuje gotowy LP. Proszę o pisanie w razie potrzeby jakiś bardziej zaawansowanych Custom'ów będę próbował i przy okazji się uczył.


https://selly.gg/u/SnaggyShop

[Obrazek: lpplplp.png]


[Obrazek: mobstrike.png]


[Obrazek: 111.png]


[Obrazek: image.png]


RE: [SKLEP] [AUTOMAT] Snaggy - Landing Page na Zamówienie! GOTOWCE! - turos - 22-05-2017 21:16

kolejny zakup i kolejne zadowolenie ! ahh dziekuje Smile


RE: [SKLEP] [AUTOMAT] Snaggy - Landing Page na Zamówienie! GOTOWCE! - teksty - 26-05-2017 16:37

Ładne, a jak to działa np. ta dla instagrama?