Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
xxx - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: xxx (/Temat-xxx-147084)



xxx - Laftika.com - 07-05-2017 09:46

xxx


RE: Laftika.pro - Tworzenie stron internetowych - mahuzz - 21-11-2017 15:32

Nie robić żadnych interesów z autorem tematu!!! Człowiek w 100% niekompetentny, nie wykonał zlecenia przez ponad 2 tygodnie, nie odpisuje, pieniędzy nie chce oddać. "I tak nie mam z czego" Sprawę kieruję dalej tak jak obiecałem. Dziwie się, że ten człowiek dalej ma tu konto. Co więcej, nie ja jako pierwszy mam taką sytuację. @[Majka] @[piotrekprorok] @[MaLiN] @[Hybrid1990]

@edit
Zablokował mnie na Skype.


RE: Laftika.pro - Tworzenie stron internetowych - Hybrid1990 - 22-11-2017 15:32

@[Laftika.com], brak wyjaśnień z twojej strony w tym temacie = ban (również na konkurencyjnym forum), niezależnie od tego czy się zalogujesz na forum, czy nie. Daję ci 3 dni.
Laftika.com niedawno zakładałeś temat, że zostałeś oszukany / klient zerwał z tobą kontakt, a sam robisz teraz dokładnie to samo. Nie uważasz, że to jest żałosne?


RE: Laftika.pro - Tworzenie stron internetowych - Dante_/ - 22-11-2017 16:20

Wątpię, że @[Laftika.com] odpowie ( Ostatnia wizyta: 19.07.2017 17:17 ), ponieważ dawno go nie było, chyba że korzysta z forum na innym koncie ( multi konto ).


RE: Laftika.pro - Tworzenie stron internetowych - mahuzz - 22-11-2017 17:29

(22-11-2017 16:20)Dante_/ napisał(a):  Wątpię, że @[Laftika.com] odpowie ( Ostatnia wizyta: 19.07.2017 17:17 ), ponieważ dawno go nie było, chyba że korzysta z forum na innym koncie ( multi konto ).
Wydaje mi się że korzysta Wink
http://zarabiam.com/User-PanKamil907-88050
To jego multi które zostało zbanowane (pewnie nie pierwsze).

A tu jego super znajomy sprzedawał skrypt od Laftika Smile (kto wie, to pewnie on).
http://zarabiam.com/Temat-Skrypt-pod-serwis-SMS-Premium-Okazja-118760

Zostały 4 dni na zwrócenie pieniędzy, w innym wypadku sprawę kieruję do sądu.
Popuściłbym, bo kwota nie jest kosmiczna, ale ten typ działa już od lat.
http://zarabiam.com/Temat-Skrypt-pod-serwis-SMS-Premium-Okazja-118760
Sami zobaczcie. 2015.

Cytat:Dogadaliśmy się, że wyślę Ci 500zł i reszte jak wszystko będzie się zgadzać a strona już będzie stała... i co? Nie postawiłeś strony domagając się reszty kasy... Nie taka była umowa!
500zł --> strona działa --> reszta kasy

nada wychodzę z takiego założenia i jeśli dotrzymasz słowa co do postawienia skryptu to jestem skłonny zamknąć spór i przelać resztę kasy.

Odezwij się na gg jak chcesz się zrehabilitować lub podkul ogon jak zwykły złodziej/wyłudzacz.
pozdrawiam

edit: dodatkowo Twój skrypt jest niekompletny. Nie wysłałeś ani grafiki ani bazy same pliki konfiguracyjne! Odradzam zakup innym osobom

oraz
Cytat:Identyczny skrypt zakupiłem tutaj na forum jakieś pół roku temu, oczywiście miała być wyłączność, oczywiście nie poinformowali że skrypt jest zrobiony tandetnie i w pythonie, mógłbym napisać wiele o tym skrypcie jak i użyszkodnikach ale nie lubie % Smile

Rozmowy z przed pół roku dot. transakcji z ww użytkownikami, wyraźnie jest tam napisane o wyłączności ale jak widać sprzedaż idzie dalej bardzo dobrze oraz stoi już jeden serwis na tym skrypcie.

@[Liromir] pamiętasz sytuację? Wypowiesz się? Smile


Powiem jeszcze, że autor tego tematu - Laftika - ma swoje za uszami - albo chciał mieć.
Więcej informacji w temacie wkrótce. Dzięki @[Hybrid1990] Smile


xxx - Majka - 22-11-2017 19:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.