Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zainwestowanie 5k w strone pod adsense? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: zainwestowanie 5k w strone pod adsense? (/Temat-zainwestowanie-5k-w-strone-pod-adsense-147079)



zainwestowanie 5k w strone pod adsense? - pies333 - 07-05-2017 00:42

witam. Mysle o tym zeby kupić od kogoś stronę która dobrze juz hula pod adsens i ma jakieś ciekawe miesięczne przychodzy. Czy idzie na takiej inwestycji zarobic chociaż te 10% na początku ?Jak bede strone ładnie promował itp ?


RE: zainwestowanie 5k w strone pod adsense? - piotrgk4 - 07-05-2017 01:00

Z mojego doświadczenia wiem że wpierw się myśli o sposobie promocji Wink
Jeżeli nie wiesz jak coś promować co już zarabia to lepiej tego nie bierz ponieważ kasa Ci się nie zwróci.
Dam z przykładu swój portal który zarabia 4-5k miesięcznie kosztem max 500-1500zł miesięcznie więc wychodzę dużo na czysto ale bez promocji to strona by zarabiała z 500-1000zł.
Jeżeli chcesz kupować stronę zarabiającą na adsense od dłuższego czasu to stawki wynoszą koło 18 miesięcy stałego zarabiania.
Cóż decyzja należy do Ciebie Smile Ja polecam wpierw ostro pomyśleć nad sposobem promocji oraz żeby ROI z promocji było przynajmniej na poziomie 100%


RE: zainwestowanie 5k w strone pod adsense? - Hoolig4n - 07-05-2017 01:16

Jeśli dysponujesz kapitałem 5k i chcesz go przeznaczyć na inwestycje, to odradzałbym szczerze AdSense. Powód? Wiele osób twierdzi, że coraz mniej to opłacalne jest Undecided Zainteresowałbym się natomiast na Twoim miejscu tym tematem: http://zarabiam.com/Temat-Zainwestuj-bez-ryzyka-uczac-sie-projekt-dla-inwestorow-128503 i odezwał się do MaLiN'a. Fajnie też (jeśli myślisz o inwestycji długoterminowej) wygląda inwestycja w kryptowaluty (metoda "proof of stake" jeśli jesteś w temacie) Huh
EDIT: ale zaraz znajdzie się tu taki, który powie Ci, byś wrzucił hajs w rewszera Lol


RE: zainwestowanie 5k w strone pod adsense? - pies333 - 07-05-2017 01:46

dzieki za opinie, z zadnym revsharem mi nawet nie wyjezdzac, temat OB znam i projekt ciekawy dosc ale na giełdzie ciezko sie zarabia tak naprawde. Glownie zarabiają własnie takie Maliny co nachapią sie reffów, bo wiekszosc graczy traci głowe do gry.

Rozumiem, trzeba dobrze promować, po roku czy półtorej sie zwroci np. ale wiem ze nie zwiną mi interesu jak w przypadku tych hyipow i revshare.

Gdzie najlepiej szukać strony na kupno żeby mnie nie wydymali ?


RE: zainwestowanie 5k w strone pod adsense? - Assasinoo - 26-05-2017 01:17

(07-05-2017 01:46)pies333 napisał(a):  Gdzie najlepiej szukać strony na kupno żeby mnie nie wydymali ?

Pomyśl tak.. kto by sprzedawał dochodową stronę? Może ktoś kto potrzebuję szybko kasy, ale raczej ciężko o takie okazje. Na allegro sporo "dochodowych" stron, które zarabiają autopilot 5k zł miesięcznie, a wiadomo jak jest w rzeczywistości Wink Uważałbym z inwestowaniem bez znajomości tematu, bo Cię "wydymają".


RE: zainwestowanie 5k w strone pod adsense? - MaLiN - 26-05-2017 08:40

(07-05-2017 01:46)pies333 napisał(a):  dzieki za opinie, z zadnym revsharem mi nawet nie wyjezdzac, temat OB znam i projekt ciekawy dosc ale na giełdzie ciezko sie zarabia tak naprawde. Glownie zarabiają własnie takie Maliny co nachapią sie reffów, bo wiekszosc graczy traci głowe do gry.

To, że ktoś zarabia z refów, nie oznacza że druga osoba, nie może również zarobić. Weź pod uwagę to, że projekt służy głównie dla edukacji inwestorów, bo właśnie poprzez brak wiedzy, właśnie ciężko zarabia się na giełdzie - jak to sam napisałeś. Nie wiem, skąd u Ciebie takie podejście, skoro o ile pamiętam, nie brałeś udziału w projekcie?


zainwestowanie 5k w strone pod adsense? - Artinesse - 02-03-2018 00:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.