Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Elex- gra od Gothic-owców - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Elex- gra od Gothic-owców (/Temat-Elex-gra-od-Gothic-owcow-147070)

Strony: 1 2


Elex- gra od Gothic-owców - MrocznyKILL - 06-05-2017 19:59

Jakie są wasze opinie o tej grze? Czy w post apokaliptycznym świcie jest szansa poczuć magie gothiców?






RE: Elex- gra od Gothic-owców - rozi1910 - 06-05-2017 23:00

kochałem gothic, szczególnie jedynkę, a za grami osadzonymi w przyszłości nie przepadam, chociaż może przy tej gierce się przekonam Smile A po tym trailerze nie jestem w stanie nic powiedzieć, jakiś komiksowy


RE: Elex- gra od Gothic-owców - Mariuszeek - 06-05-2017 23:33

Może być fajna, ile czasu spędziło się przy gothicu Big Grin


RE: Elex- gra od Gothic-owców - TikTak - 07-05-2017 10:24

przy gothicu 1,2 + noc kruka Big Grin spędziłem tyle czasu ile ma rok szkolny xD Big Grin lubiłem chodzić po tym świecie Tongue odkrywać jakieś zakamarki próbować wejść gdzieś gdzie (sądziłem) nie wielu miało okazje być np w dwójce wyspa na której był ukryty skarb Big Grin trzeba było kawałek płynąć płynąć Big Grin aż ukazała się wyspa a na niej była Grota Big Grin w grocie był chyba jakiś potwór szkielet i skrzynia Big Grin gothic generalnie skończył się na dwójce i jego dodatku dalej była lipa w trójce grywalność i nie widział mi się ten świat klimat nawet za wiele szczerze mówiąc nie pograłem bo to już nie ta sama gra była...szczerze to z dzisiejszych gier tylko Skyrim mnie jakoś przyciągnął i dał klimat Smile co by nie było gry już mnie nie bawią kiedyś bawiły i to bardzo Smile dziś to bezklimatyczne drogie shity które pięknie wyglądają dają jakąś frajde na "chwile" pokazują jak wiele można wypruć z człowieka , pokazują rzeź..


RE: Elex- gra od Gothic-owców - DawidBrazzerss - 31-05-2017 11:06

No zobaczymy co bedzie z Tym ELEXEM Big Grin Szczerze to zamierzam go kupić Tylko dlatego żeby była kontynuacja Gothica Big Grin


RE: Elex- gra od Gothic-owców - Watoga - 31-05-2017 11:16

Nie moje klimaty zagmatwane zbytnio.
A fanom gothica polecam czekac na to cudo

https://dzieje-khorinis.pl


RE: Elex- gra od Gothic-owców - MrocznyKILL - 31-05-2017 11:16

(31-05-2017 11:06)DawidBrazzerss napisał(a):  No zobaczymy co bedzie z Tym ELEXEM Big Grin Szczerze to zamierzam go kupić Tylko dlatego żeby była kontynuacja Gothica Big Grin

Przecież jest kontynuacja Gothica





Oglądaj do końca Tongue


RE: Elex- gra od Gothic-owców - DawidBrazzerss - 31-05-2017 11:28

Chodzi o 5 Big Grin a nie o jakieś Arcanie Big Grin

Hahhah nie mówcie że to są napisy końcowe Big Grin

Też tak bym zrobił jak on Big Grin ale Arcanie ściagnełem Big Grin


RE: Elex- gra od Gothic-owców - MrocznyKILL - 31-05-2017 21:14

(31-05-2017 11:28)DawidBrazzerss napisał(a):  Chodzi o 5 Big Grin a nie o jakieś Arcanie Big Grin

Hahhah nie mówcie że to są napisy końcowe Big Grin

Też tak bym zrobił jak on Big Grin ale Arcanie ściagnełem Big Grin

Ja nawet nie grałem w te Arcanie zniechęcony oceanem negatywnych opinii. Dobrze że Piranie utrzymują że gothic zakończył się na G3 nawet zmierzch bugów Tongue nie liczą.


RE: Elex- gra od Gothic-owców - Zawik - 31-05-2017 21:24

Gothic 1, 2 NK... Ile w to się grało.. i gra nadal Wink
Nie wiem jak będzie z tym Elexem, tytuł ma jak gra przeglądarkowa Tongue
Może okaże się hitem w 2017? Kto wie..
Takze ten no.. Za Innosa! Jerk