Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
3 nowe kampanie email-submit! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: 3 nowe kampanie email-submit! (/Temat-3-nowe-kampanie-email-submit-147061)

Strony: 1 2 3


RE: 3 nowe kampanie email-submit! - Damian0820 - 09-05-2017 00:49

Nie siej fermentu, nie trzeba potwierdzac zadnego emaila. Sprawdzalem.

Wysłane z mojego LG-P895 przy użyciu Tapatalka


RE: 3 nowe kampanie email-submit! - NapalonaOla16 - 09-05-2017 12:35

No ciekawe, wypelnilem sobie sam i kolege poprosilem - nic, wypelnilem po 2godzinach i potwierdzilem mailem i nabilo od razu.


RE: 3 nowe kampanie email-submit! - AnnaKa - 09-05-2017 14:29

@[NapalonaOla16] Reklamodawca posiada system anty-fraud. Jeżeli dane nie są realne leadów nie zaliczy. Dlatego tylko i wyłącznie dobra promocja zdaje egzamin. Patrząc na wyniki wydawcy bardzo dobrze radzą sobie z pozyskiwaniem ruchu wysokiej jakości i wpadają leady jeden po drugim.


RE: 3 nowe kampanie email-submit! - sprzetok - 09-05-2017 19:51

Hej wszystkim bardzo polecam Wam te programiki. Na początku bardzo sceptycznie do tego podchodziłem zarabiam tylko na ukochanej stawce Mirka 6,15 zł 2 ale potestowałem i całkiem miło wpada. Oczywiście tylko "zdrowa" promocja. Zachęcam i z głową, oby byly jak najdłużej. Przy lajtowej promocji 10 zł idzie dobić.
2



[Obrazek: Capture.jpg]


RE: 3 nowe kampanie email-submit! - bartek21 - 09-05-2017 20:01

Jutro spróbuje jak to konwertuje Big Grin


RE: 3 nowe kampanie email-submit! - AnnaKa - 09-05-2017 20:23

@[sprzetok] Cieszę się, że jesteś zadowolony z ofert. Jak widać przy dobrej promocji można zarobić ponadto oferty z voucherami dziś również ładnie wchodzą, więcej ludzi zaczęło promować i są tego ładne efekty! Pamiętajcie, jak ktoś ma jakieś pytania może śmiało do mnie pisać.


RE: 3 nowe kampanie email-submit! - fejQ - 17-05-2017 16:28

Witam! Po jakim czasie są zliczane te biedronkowa leady i na jakiej zasadzie?

Wypełniłem ankietę w swoim linku prawdziwymi danymi tak dla testów, po wypełnieniu przeniosło mnie na jakieś LP z subem do iPhona a leada nie zaliczyło.

Więc jak to jest? Lead jest przyznawany za samo wypełnienie ankiety czy dopiero jak ktoś skorzysta z konkursu na subach?


RE: 3 nowe kampanie email-submit! - Czaq - 18-05-2017 10:34

Oj Fejku!

Cytuje;
Uwaga! Na wstępie przestrzegamy przed próbami generowania fraudów lub próbami samodzielnego wykonania leadów - jest Was kilkanaście tysięcy Wydawców, jeżeli każdy z Was chciałby wykonać bezwartościowy dla Reklamodawcy test, nie odbiłoby się to dobrze dla stawek w kolejnych kampaniach, jeżeli w ogóle takowymi Reklamodawca byłby zainteresowany. Prosimy o uszanowanie tego i dostarczanie tylko naturalnego ruchu - kampanie są zaprojektowane tak, aby generowały maksymalnie dużą konwersję


RE: 3 nowe kampanie email-submit! - ELdollaro - 18-05-2017 11:39

(17-05-2017 16:28)fejQ napisał(a):  Witam! Po jakim czasie są zliczane te biedronkowa leady i na jakiej zasadzie?

Wypełniłem ankietę w swoim linku prawdziwymi danymi tak dla testów, po wypełnieniu przeniosło mnie na jakieś LP z subem do iPhona a leada nie zaliczyło.

Więc jak to jest? Lead jest przyznawany za samo wypełnienie ankiety czy dopiero jak ktoś skorzysta z konkursu na subach?

Antyfraudowyhotkeszowybot cię wyłapał Big Grin


RE: 3 nowe kampanie email-submit! - AnnaKa - 20-05-2017 14:24

To nie nasz bot go wyłapał tylko system reklamodawcy. Reklamodawca dobrze wie jak te oferty działają i ma swój dobry i stabilny system antyfraudowy. Pomyślcie jakby każdy chciał robić "test" liczmy przykładowo 4.000 użytkowników to jest wypłacone 8.000 zł na darmo ponieważ takie dane nie są nic warte. Nie oszukujmy się ale nikt nie chce płacić za nabijany ruch. Dlatego polecam testować oferty na dobrym naturalnym ruchu a nie na prywatnych "testach".