Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe programy +18! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Nowe programy +18! (/Temat-Nowe-programy-18-147009)

Strony: 1 2


Nowe programy +18! - AnnaKa - 05-05-2017 01:22

Drodzy Wydawcy!

[Obrazek: logo-ln-zcom.png]

Z przyjemnością informujemy, że pojawiły się u nas oferty dla odbiorców dorosłych (+18)!

Dostępne programy:

[Obrazek: fiakgPfl_58f71e33924be]
[+18] Bonga Cams - Kamerki na żywo (CPL)
Oferta działa globalnie (obsługuje wszystkie państwa świata)
Link do programu

[Obrazek: fiakgPfl_58f71c0d41342]
[+18] Lustery (CPL/CPS)
Oferta obsługuje państwa tj. Australia, Austria, Belgia, Kanada, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Hong Kong, Izrael, Włochy, Luksemburg, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Singapur, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Anglia, Stany Zjednoczone.
Link do programu

[Obrazek: fiakgPfl_58f71d8073613]
[+18] Randki z Milfami - Portal Randkowy (CPL)
Oferta działa w Polsce
Link do programu

Jeżeli ktoś chciałby się dowiedzieć jak można promować tego typu oferty może skorzystać z dostępnego poradnika tutaj
(Aby mieć dostęp do poradnika należy zalogować się na konto wydawcy oraz mieć zarobione minimum 50 PLN)

Przypominamy również, że wszelkie próby nadużyć i nabijanie samemu sobie leadów jest zwalczane natychmiastowo i skutkuje cofnięciem środków z konta oraz w przypadku sporych nadużyć może zakończyć się blokadą konta. Dlatego, jeżeli masz wątpliwości co do swojej promocji możesz skonsultować się z Twoim Account Affiliate Managerem.



RE: Nowe programy +18! - Toffifee - 05-05-2017 19:11

Te oferty są najlepsze! Średnia konwersja na kamerkach 15-20% przy 150uu w jeden dzień daje naprawdę świetny wynik. Można to promować na wiele sposobów a ja użyłem tylko i wyłącznie metody opisanej w poradniku na leadnetwork. Mam nadzieję, że będzie się pojawiało coś podobnego jeszcze.


RE: Nowe programy +18! - AnnaKa - 05-05-2017 21:34

Dziś została dodana kolejna kampania tego typu z kamerkami online.
Link do programu znajdziecie tutaj


RE: Nowe programy +18! - radek0389 - 05-05-2017 21:56

Klikając na link do poradnika jest błąd 404… nieaktualna oferta poradnika?
Druga sprawa, kampanie są z zewnętrznych firm, tak? Leady są walidowane w takim razie przez nich. Ile czasu trwa walidacja aby móc wypłacić środki?
A stawki za lead są negocjowalne?


RE: Nowe programy +18! - AnnaKa - 05-05-2017 22:04

@[radek0389]
Aby przeczytać poradnik należy być zalogowanym w Lead.Network + mieć zarobione 50 PLN
Kolejną sprawą oferty pochodzą od zewnętrznego reklamodawcy który weryfikuje ruch pod względem jakości dlatego każdy kto widzę, że promuje jedną z ofert z mojej strony otrzyma zapytanie gdzie i w jaki sposób pozyskuje ruch tak aby nie było nadużyć (bez wyjątków). Stawki póki co są na tyle wysokie że tak pozostanie, w przyszłości istnieje możliwość negocjowania ale to kwestia jakości i wielkości ruchu. Ze względu na to, że sprawdzam skąd pochodzi ruch i w jaki sposób są zdobywane leady środki są akceptowane zaraz po odpowiedzi reklamodawcy. Zazwyczaj jest to parę minut. Wszelkie próby nadużywania ofert będą skutkowały blokadą konta oraz cofnięciem zarobionych środków dlatego jeżeli masz wątpliwości co do promocji możesz do mnie napisać z pytaniem czy dany sposób jest okej.

Od siebie dodam dla wszystkich, że najlepiej promować ofertę "Bonga Cams" znajdziecie ją tutaj. Ma ona najwyższą stawkę i najlepszą skuteczność + działa na całym świecie. Z państw (Tier 1) możecie otrzymać leady nawet warte więcej niż 7 zł za osobę.


RE: Nowe programy +18! - radek0389 - 06-05-2017 10:31

@[AnnaKa]
Tak podsumowując, czyli dziś promuję i nabijam 100 leadów. Na następny dzień leady są już sprawdzone (jak pisałeś w ciągu kliku minut dostajesz info od reklamodawcy) i gotowe do wypłaty? Jest jeszcze czas oczekiwania na opłacenie przez reklamodawcę? Pytam bo np. w swojej sieci co działam, mam kampanię "randki z milfami" (ze stawką początkową 1,54zł za lead, z możliwością wzrostu na 4,5 dla vip, zależne od jakości ruchu) ale tam ocena leadów średnio wynosi 11 dni (plus czas opłacenia faktury).

PS. Aha, wszedłem w "zobacz kampanię" w "Allegro Voucher - Email Submit [HIT]" (nie w swój link referencyjny), żeby sprawdzić jakie kroki w formularzu ma do pokonania użytkownik i tym sposobem nabiłem sam sobie leada Big Grin, możecie usunąć Tongue.


RE: Nowe programy +18! - AnnaKa - 06-05-2017 15:07

@[radek0389] My mamy niższą stawkę nawet niż tą co Ty podałeś. U nas jest limit od reklamodawcy ustawiony jednakże do limitu dziennego póki co daleka droga. Jeżeli ruch 100 leadów o których mówisz będzie wysokiej jakości i podeślesz mi dowody pozyskania normalnego ruchu nie widzę problemu. Mamy dosyć sporo osób promujących te kampanie i we większości ludzie pracują sumiennie promując zgodnie z tym jak należy. Aczkolwiek zdarzyły się przypadki, że ktoś dostał bana bądź miał cofnięte środki, to bardzo łatwo sprawdzić kto promuje dobrze a kto chce sobie "dorobić". Reklamodawca wypłaca środki po przekroczeniu danego progu (minimum do wypłaty). Póki co reklamodawca jest zadowolony z wygenerowanego ruchu i jakości leadów. Ale bez przerwy staram się pilnować czy nie pojawił się jakiś mądry gagatek Smile Dlatego, jak napiszesz mi skąd generujesz leady, ja stwierdzę że ruch jest dobry i nie jest motywowany obejdzie się bez problemu.

Jeżeli mógłbym Cię prosić napisz mi gdzie oferują aż tak wysoką stawkę na tej ofercie? Chętnie się dowiem i może w przyszłości uda nam się wynegocjować lepsze stawki mając podstawę ku temu.

#edit Co do 100 leadów to i tak zarobek nie przekroczy u nas minimalnego progu wypłaty także byś musiał jeszcze na czymś innym popracować. Osobiście polecam kampanie Bonga Cams ponieważ ma najwyższą stawkę jak i skuteczność globalną oraz obsługuje ruch z całego świata.


RE: Nowe programy +18! - weider91 - 30-05-2017 18:58

(06-05-2017 15:07)AnnaKa napisał(a):  @[radek0389] My mamy niższą stawkę nawet niż tą co Ty podałeś. U nas jest limit od reklamodawcy ustawiony jednakże do limitu dziennego póki co daleka droga. Jeżeli ruch 100 leadów o których mówisz będzie wysokiej jakości i podeślesz mi dowody pozyskania normalnego ruchu nie widzę problemu. Mamy dosyć sporo osób promujących te kampanie i we większości ludzie pracują sumiennie promując zgodnie z tym jak należy. Aczkolwiek zdarzyły się przypadki, że ktoś dostał bana bądź miał cofnięte środki, to bardzo łatwo sprawdzić kto promuje dobrze a kto chce sobie "dorobić". Reklamodawca wypłaca środki po przekroczeniu danego progu (minimum do wypłaty). Póki co reklamodawca jest zadowolony z wygenerowanego ruchu i jakości leadów. Ale bez przerwy staram się pilnować czy nie pojawił się jakiś mądry gagatek Smile Dlatego, jak napiszesz mi skąd generujesz leady, ja stwierdzę że ruch jest dobry i nie jest motywowany obejdzie się bez problemu.

Jeżeli mógłbym Cię prosić napisz mi gdzie oferują aż tak wysoką stawkę na tej ofercie? Chętnie się dowiem i może w przyszłości uda nam się wynegocjować lepsze stawki mając podstawę ku temu.

#edit Co do 100 leadów to i tak zarobek nie przekroczy u nas minimalnego progu wypłaty także byś musiał jeszcze na czymś innym popracować. Osobiście polecam kampanie Bonga Cams ponieważ ma najwyższą stawkę jak i skuteczność globalną oraz obsługuje ruch z całego świata.



co jest zabronione? jak nie można pozyskiwać ruchu?


RE: Nowe programy +18! - rachman - 30-05-2017 19:44

Cytat:ruch jest dobry i nie jest motywowany obejdzie się bez problemu
@weider91 Nie możesz namawiać/wynagradzać/płacić za rejestrację/akcję itp.
Leady mają wynikać z zainteresowania a nie z chęci pozyskania nagrody/zapłaty itp.


RE: Nowe programy +18! - AnnaKa - 31-05-2017 19:34

@[weider91] Dokładnie tak jak rachman napisał. Ruch musi pochodzić od osób zainteresowanych daną ofertą. Ruch typu "Załóż tu konto, a dam Ci fotki czy coś innego" odpada i takie coś blokuję bez dyskusji.