Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyświetlenia na Youtube DARMOSZKA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Wyświetlenia na Youtube DARMOSZKA (/Temat-Wyswietlenia-na-Youtube-DARMOSZKA-147008)

Strony: 1 2


Wyświetlenia na Youtube DARMOSZKA - Racina - 05-05-2017 01:21

Siema,

Polecam strone do nabijania wyświetleń, subskrybcji i like na YouTube za darmo. Stronka ma bota i bardzo dużo aktywnych osób (+10000), oraz ciekawe pakiety bonusowe (im więcej obejrzysz filmów tym większe bonusy). Jedyny minus to że jest po rosyjsku, ale z google translate w przeglądarce to nie problem. Tongue

https://YTMonster.ru

Polecam Magda Gesler


RE: Wyświetlenia na Youtube DARMOSZKA - Muraszczyk - 16-05-2017 02:19

Ytmonster przydaje się jedynie do komentarzy i faktycznie w tym celu warto założyć tam konto. Wyświetlenia/suby/like nie mają sensu bo są zerowej jakości :>


RE: Wyświetlenia na Youtube DARMOSZKA - eedmax - 16-05-2017 05:03

Dobrze wiedzieć, sprawdzę później ale chyba jak kolega wyżej napisał tylko do pewnych elementów się to nada Wink.


RE: Wyświetlenia na Youtube DARMOSZKA - Arosiek - 16-05-2017 08:14

Fajnie wiedzieć,dziena Big Grin


RE: Wyświetlenia na Youtube DARMOSZKA - Racina - 18-05-2017 12:31

(16-05-2017 02:19)Muraszczyk napisał(a):  Ytmonster przydaje się jedynie do komentarzy i faktycznie w tym celu warto założyć tam konto. Wyświetlenia/suby/like nie mają sensu bo są zerowej jakości :>

A co polecasz do wyższej jakości wyświetleń, chodzi mi o strone z możliwościa zakuopu wyświetleń ale również i zdobycia ich darmowo. dzieki za odpowiedź Smile


RE: Wyświetlenia na Youtube DARMOSZKA - Muraszczyk - 21-05-2017 23:44

Dobre wyświetlenia są na QQtube (0.70$/1k retention views) oraz na seoclerks, gdzie musisz kierować się opiniami ale niektóre wyglądają całkiem ciekawie Smile


RE: Wyświetlenia na Youtube DARMOSZKA - grzegorzkacz - 22-05-2017 20:09

A inne oprócz QQ i seoclerks???


RE: Wyświetlenia na Youtube DARMOSZKA - Mksiak - 23-05-2017 15:38

Sprawdziłem, likes i kom działają Idea


RE: Wyświetlenia na Youtube DARMOSZKA - Nayeb - 07-06-2023 12:16

Jestem w trakcie sprawdzania. Punkty faktycznie nabija ale czy będą z tego korzyści się dowiem wieczorem.
Natomiast jeśli sprawa ma się co do nabijania punktów przez follow na instagramie - dostałem blokadę konta przy pierwszej próbie (ban za korzystanie z tego typu udogodnień.) Na szczęście konto fejkowe użyłem.


RE: Wyświetlenia na Youtube DARMOSZKA - growmi - 07-06-2023 17:34

ytmonster stara stronka i cały czas dobrze działa