Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wypłata z chaturbate chatasy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: wypłata z chaturbate chatasy (/Temat-wyplata-z-chaturbate-chatasy-147001)

Strony: 1 2 3


RE: wypłata z chaturbate chatasy - Czaq - 20-08-2018 10:44

Widziałem wiele razy porównania ePayments do skrilla i innych form płatności. Podobno się totalnie nie opłaca przy mniejszych sumach. Oczywiście to były opinie i oceny z marca/lutego także proponuje ci zainteresować się tym osobiście Wink


RE: wypłata z chaturbate chatasy - Adambochnia - 22-09-2019 09:17

Sama wypłata na na epayments co prawda z innego programu była u mnie darmowa , za kartę dałem chyba 6$ i jeśli jej będę używał to jest darmowa , problemem jest to że to karta prepaid i dużo serwisów internetowych jej nie akceptuje

Z epayments można zrobić przelew na kartę MasterCard ( w innym banku czy platformie , Visa na chwilę obecną nie działa ) i tam prowizja jest 2.9 procent ale minimum to 3$ ( prowizji)


RE: wypłata z chaturbate chatasy - rzepuncja - 30-03-2021 17:47

Witam Was po długiej przerwie Tongue
Wracam z tym samym pytaniem po paru latach, odpuściłem sobie wypłatę w tamtym czasie, jednak ostatnio znów co nieco wpłynęło na konto i ponownie postanowiłem, że zainteresuje się tematem wypłaty środków Smile
Zobaczyłem, że pojawiły się nowe metody wypłaty na stronce chaturbate od tego czasu co tu pisałem, ale z tego co widzę najbardziej opłacalną wydaje się metoda przez Paxum.
Wytłumaczcie mi tak na chłopski rozum, jak to działa krok po kroku, dla mnie to czarna magia. Czy założenie tam konta jest płatne, czy pobierana jest opłata za utrzymywanie tam konta, czy są jakiekolwiek opłaty itp? Podobno dostaje się jakąś kartę, czy jest to konieczne? (wolałbym bez żadnej karty, po co mi ona?) Po prostu jak to działa? Chodzi mi tylko o jednorazową wypłatę środków. Nie chce nic więcej (ani płacić za pomocą tego konta ani nic), po prostu wykonać przelew na moje osobiste konto bankowe najnormalniej w świecie Tongue Najlepiej jakby się wypowiedziały osoby posiadające już tam konto i wiedzące na 100% na czym to polega Smile
A może jest inny sposób, prostszy na wypłatę tych pieniędzy? Niestety nie znalazłem nikogo zaufanego czy znajomego, kto mógłby mi wypłacić te pieniądze :/
Doradźcie! Jerk2