Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wypłata z chaturbate chatasy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: wypłata z chaturbate chatasy (/Temat-wyplata-z-chaturbate-chatasy-147001)

Strony: 1 2 3


wypłata z chaturbate chatasy - rzepuncja - 04-05-2017 21:04

Witam,
Czy wie ktoś jak można wypłacić pieniądze z serwisu chaturbate.com (chatasy.com)? Jestem nowy i nie bardzo wiem co i jak?
Bardzo proszę o odpowiedź,
Pozdrawiam Smile


RE: wypłata z chaturbate chatasy - Martinuss - 06-05-2017 13:01

@[rzepuncja]
Jakie sa dostepne metody wyplaty?
Zakladam ze Payoneer i Paxum.
Payoneer jest bardziej znany i masz do niego karte i kosztuje ona ona 30$ na rok. Nie da sie z niej zrezygnowac.
Z tego co kojarze to wyplaty na konto bankowe sa darmowe.
Paxum ma o wiele wieksze prowizje.
Tutaj wyplata na konto bankowe kosztuje az 50$.


RE: wypłata z chaturbate chatasy - rzepuncja - 08-05-2017 18:44

Hej, dzieki za odzew Smile
w załączniku przesyłam screena z metodami płatności.
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tymi płatnościami, dlaczego nie ma po prostu przelewu na konto bankowe? W dodatku wszystko po angielsku i cieżko się połapać Smile
Chciałem wybrać opcje "Check sent by mail", czyli z tego co mi sie wydaje to jest czek pocztowy (chyba że się mylę) i nie chciało mi zaakcpetować dla Polski, dla próby wybrałem Belgię i zaakcpetowało (aby znów powrócić i zmienić dane w formularzu musiałem napisac maila z prośbą o umożliwienie zmiany i dopiero dziś mi odblokowali, dlatego dopiero dzisiaj odpisuje Smile


[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: wypłata z chaturbate chatasy - Raydetth - 09-05-2017 05:45

Nie warto wybierac czeku chyba, ze jestes bardzo cierpliwy i nie bedziesz mial nic przeciwko jesli realizacja troszke potrwa. Licz sie, takze z kosztami realizacji takiego czeku w Polszy bo raczej nikt tego za darmo nie zrobi.
Jedyna rozsadna opcja to Firstchoice Pay (dawniej Payoneer) z tym, ze aby wyplacic to pierwsze musisz posiadac ich karte. Najlepsze jest, ze sie reklamuja wyplatami do kazdego banku na swiecie, a jak sie okazuje, ze tylko "wybrane osoby" maja do tego dostep - mi sie nie udalo. Na szczescie taka karta z USA mozesz bezproblemowo wyplacac z bankomatu w PL (kurs nie jest taki zly).


RE: wypłata z chaturbate chatasy - FeCra - 09-05-2017 11:39

Tylko firstchoicepay,
Prowizje to 2$(2dni) lub 5$(express-2h) za dojście pieniędzy na konto
Przy rejestracji konta wysyłają nam kartę kredytową, 30$ zabierają za aktywacje i dodatkowe 30$ za abonament roczny konta.
Co do wypłat to musisz znaleść dobry bankomat, napewno takim nie jest Euronet, gdy dolar stał za 4zł to w euronecie był przelicznik 3.55zł za dolara.
ja wybrałem PlanetCash, bodajże Mbank je obsługuje i kurs masz podany tutaj https://internetowykantor.pl/kurs-dolara-w-bankach/

Prowizje przy wypłacie to 3.15$.
Same koszty wypłat nie są duże, najbardziej boli te 60$ na początku


RE: wypłata z chaturbate chatasy - rzepuncja - 09-05-2017 22:10

Ok dzięki za odpowiedzi, mniej wiecej już coś wiem.
Czeku i tak nie wybiore bo nie działa on dla Polski. Problem tylko w tym, że nie wiem czy mi sie będzie opłacać wykupywać tą kartę i ją opłacać, bo ja bardzo rzadko będę wypłacał stamtąd pieniądze, ze 2 razy w roku.
A co powiecie o Paxum?


RE: wypłata z chaturbate chatasy - Martinuss - 11-05-2017 08:01

@[rzepuncja]

Jest wypłata na konto bankowe, nazywa się Wire czyli przelew międzynarodowy i kosztuje 45$ ^^ jest nad Paxum.
Paxum wykorzystuje się USA, ze względu na prowizje mało osób spoza USA go używa. Głównie tylko Payoneer (Firstchoice Pay).


RE: wypłata z chaturbate chatasy - rzepuncja - 19-05-2017 18:24

Więc jednak wybiore chyba jednorazowy przelew Wire, ponieważ do wypłacenia mam niecałe 55 dolarów a przy wyborze Firstchoicepay to musiałbym jeszcze dopłacić do tego. A przy opłacie 45$ za Wire zarobie ok 40zł, wiec dobre i to ;P
Dzięki za odpowiedzi Smile


RE: wypłata z chaturbate chatasy - Martinuss - 20-05-2017 06:14

@[rzepuncja]
Jak dostaniesz przelew to daj screena wypłaty mi na pw Smile
Oczywiście zamaż wtedy imię, nazwisko, swój adres.


RE: wypłata z chaturbate chatasy - rzepuncja - 21-05-2017 21:58

Witam
Niestety nie wiem co sie dzieje, ale z tej metody płatności jako Polak również nie moge skorzystać Sad albo coś źle robie albo już sam nie wiem, wypełniłem dane potrzebne do wykonania przelewu i nie moge zatwierdzić bo pisze, że ta opcja jest niedostępna dla Polski Sad Tak samo jak próbowałem dla zwykłego przelewu (1 pozycja z listy). Zaraz napisze do chatasy.com support, bo mnie zaraz trafi..... 4