Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik wiecznego melanżu ♋ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik wiecznego melanżu ♋ (/Temat-Dziennik-wiecznego-melanzu-%E2%99%8B-146985)

Strony: 1 2


Dziennik wiecznego melanżu ♋ - Pablinho - 04-05-2017 16:18

Hej nazywam się Paweł, co zapewne ciężkie jest do stwierdzenia po nicku. Własnie wróciłem z matury z rozszerzonego Polskiego, jestem humanistą więc pewnie skończę w Macu. Dlatego też mam nadzieje na uskrobanie cos do pensji Tongue

W swoim życiu zarabiałem już praktycznie na wszystkim, ale nigdy dużo Sad
Zacząłem już jako 13 latek prowadząc bloga, zarabialem na reklamach za wyswietlenia. Nie było tego dużo, ale zawsze cos. Próbowałem też z kanałem na YouTube, ale gdy robiłem cos dobrego co potrafiło osiągnąć ponad 1mln wyswietlen np. to https://www.youtube.com/watch?v=ZaHcHYqQrks to naruszałem prawa autorskie przez co nie mogłem zarabiać. Więc zacząłem się bawić w skracanie, gdzie zarobiłem kilkadziesiąt dolarów. Ze skracania na YT, przeniosłem się na Facebook, ale jakis czas temu ta metoda też się wypaliła. W międzyczasie jeszcze obstawiałem mecze, gdzie zwykle wychodziłem na duży plus, ale zawsze go zaprzepaszczałem np. omyłkowo dodawając jedno zero więcej przy zakładzie albo przypadkowo na slotach. Próbowałem także na subach, ale nic z tego nie wyszło. Na Rev Sherach nie powiem, cos tam zarabiałem, ale przy tamtych małych kwotach nie był to duży zarobek. Klikanie w reklamy swoją drogą było nudne i nużące. Próbowałem swoich sił w HYIPach, ale tam też wiele nie zdziałałem.



Także czym zajmuje się teraz ?

________________________________________________________________________________​
Clixense
[Obrazek: ClixSenseLogo2.png]
http://www.clixsense.com/?11058537
Ostatnio cos nie wpadają mi ankiety, a muszę przyznać, że szło mi nieźle bo w tydzień zarobiłem prawie 7 dolarów. Tu swoją drogą muszę podziękować Pallado, który pomógł mi na PW

Opinie.pl
[Obrazek: logoopinie_biale.png]
http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76248949
Tu z kolei jest dosć biednie. W tydzień 850 pktów, wpadła tylko jedna ankieta, a do drugiej się nie zakwalifikowałem, przez miss clicka

SWPanel.pl
[Obrazek: logo.png]
http://swpanel.pl/rejestracja?ref=86741
Sprawdziłem w statystykach i założyłem konto w 2015 roku, ale nie szło mi dobrze i zarobiłem 2 Students Points. Dwa dni temu powróciłem i dzisiaj mam już 42 Students Points. Mimo, że wykonałem tylko 3 ankiety. Ale tu z kolei znajomi na facebooku pomogli i robili ankiety, a za każdą dostałem 2 punkty.

Oprócz tego mam jakies zaległe Fanpage, ciągle mam chęć, żeby cos z nimi zrobić, ale brakuje czasu i konkretnego pomysłu. Czasem jak jest na cos hype to tworzę Fanpage, a potem je sprzedaje. Więc zawsze wpadnie kilkanasie, kilkadziesiąt złoty na miesiąc.
W niedalekiej przyszłosci mam ochotę zacząć zarabiać na serwisie MyPay. Założyłem tam konto, ale przypadkowo nie z refa tylko z czystego. Będę więc musiał stworzyć je na nowo.

Obecny stan:122,46 PLN - CX (26,96 PLN), SW (21 PLN) Opinie.pl (4,5PLN) Sprzedaż (70 PLN)
Cel - ?? (na razie ciężko mi mówić o celu, po pierwszym miesiącu zobaczę jakie bedzie minimum jakie mnie zadowala.

Mam nadzieje, że ten dziennik nie będzie nudny i wkrótce pojawią się tu nowe programy na których pokaże wam jak zarabiac



RE: Na fajki i procenty! - Miedziany - 04-05-2017 16:29

U mnie w okolicy a Maku wszędzie już sami Ukraincy robią więc nawet z tym możesz mieć problem Big Grin Ale Powodzenia w zarabianiu przez internet! Huh


RE: Na fajki i procenty! - Mariuszeek - 04-05-2017 17:12

Powodzenia Smile jak matura? Tongue


RE: Na fajki i procenty! - Lemonade - 04-05-2017 17:20

Humaniści to ludzie, którzy mają wszechstronne zainteresowania/uzdolnienia, więc nie powinno być tak źle, z perspektywą zatrudnienia Smile Ale z ciekawości dziennik będę obserwować - zawsze gorąco kibicuję maturzystom!


RE: Na fajki i procenty! - MrocznyKILL - 04-05-2017 18:50

Powodzonka i wysokich zarobków życzęSmile


RE: Na fajki i procenty! - Lechita_1922 - 04-05-2017 20:32

Powodzenia Big Grin będę śledzić.


RE: Na fajki i procenty! - vegter - 04-05-2017 20:49

Jak na fajki to może lepiej życzyć Ci porażki w zarabianiu Big Grin Ale co mi tam, niech będzie. Powodzenia!


RE: Na fajki i procenty! - Pablinho - 06-05-2017 20:17

Dzięki wszystkim, którzy życzą mi powodzenia.
Matury jak na razie zdane. Ogólnie nie były trudne
_____________________________________________________
Wracając do dziennika to ostatnio nie było czasu, żeby zrobić cokolwiek. W końcu ankiety na Clixsense się unormowały i w końcu mam co klikać. Na SW praktycznie nic nie zrobiłem, ale kilka punktów wpadło. Na opinie.pl po raz kolejny się nie wpasowałem i wpadło marne 50 punktów Sad

Generalnie dzisiaj:
Clixense: 6,34 PLN
SWPanel: 2 PLN
Opinie: 50pktów

Razem: 8,34 PLN (liczę na to, że w kolejnych dniach się to trochę rozkręci beka )


Obecny stan:130,80PLN - CX (33,3 PLN), SW (23 PLN) Opinie.pl (4,5PLN) Sprzedaż (70 PLN)

Swoją drogą jesli znacie jakies zaufane dobre programy jak Clixense albo SWPanel to dajcie znać. Chętnie zostanę refem Big Grin


RE: Na fajki i procenty! - MrocznyKILL - 06-05-2017 20:30

(06-05-2017 20:17)Pablinho napisał(a):  Dzięki wszystkim, którzy życzą mi powodzenia.
Matury jak na razie zdane. Ogólnie nie były trudne
_____________________________________________________
Wracając do dziennika to ostatnio nie było czasu, żeby zrobić cokolwiek. W końcu ankiety na Clixsense się unormowały i w końcu mam co klikać. Na SW praktycznie nic nie zrobiłem, ale kilka punktów wpadło. Na opinie.pl po raz kolejny się nie wpasowałem i wpadło marne 50 punktów Sad

Generalnie dzisiaj:
Clixense: 6,34 PLN
SWPanel: 2 PLN
Opinie: 50pktów

Razem: 8,34 PLN (liczę na to, że w kolejnych dniach się to trochę rozkręci beka )


Obecny stan:130,80PLN - CX (33,3 PLN), SW (23 PLN) Opinie.pl (4,5PLN) Sprzedaż (70 PLN)

Swoją drogą jesli znacie jakies zaufane dobre programy jak Clixense albo SWPanel to dajcie znać. Chętnie zostanę refem Big Grin

Jeśli coś w tylu clix to z polskiej sceny polecam http://zarabiam.com/Temat-Sejfik-com-Dorabiaj-przez-internet-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-51152 zyski pozostawiają wiele do życzenia ale zawsze to parę zł do przodu (np. takie grosze warto inwestować w reklamę reflinków bardziej dochodowych serwisów). Serwis powstał w tym samym roku co clix i niezmiennie od lat wypłaca.


RE: Na fajki i procenty! - smagi1709 - 07-05-2017 05:04

Na opinie.pl wpadają Ci ankiety z automatu czy aktualizujesz swój profil na inne wartości co jakiś czas?

Ogółem dziennik będę śledził.

No i standardowe - powodzenia! Smile