Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[ZAWIESZONO, Proszę nie robić] CashbackRabat - Wpłać 23zł, Zarób 80zł za 20min pracy! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[ZAWIESZONO, Proszę nie robić] CashbackRabat - Wpłać 23zł, Zarób 80zł za 20min pracy! (/Temat-ZAWIESZONO-Prosze-nie-robic-CashbackRabat-Wplac-23zl-Zarob-80zl-za-20min-pracy-146982)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: [ZAWIESZONO, Proszę nie robić] CashbackRabat - Wpłać 23zł, Zarób 80zł za 20min pracy! - Martinuss - 11-05-2017 19:04

Szybko zmienili, nie ma co
Poprzez wyszukanie tego ręcznie na stronie;
[Obrazek: cZnQgvK.jpg]

Poprzez wyszukiwarkę na stronie;
[Obrazek: 7VCze8G.jpg]

Co się stało to się już nie odstanie. Źle się zachowali.
Jak to mówi powiedzenie, ''nie wszystko złotem co się świeci''


RE: [ZAWIESZONO, Proszę nie robić] CashbackRabat - Wpłać 23zł, Zarób 80zł za 20min pracy! - adamsonm - 11-05-2017 19:13

No ale dalej w wyszukiwarce jest brak informacji o minimalnym zamówieniu. Czy tak ciężko napisać w dodatkowych wymaganiach: zakup za min. 2€? albo wcześniej zakup za min. 10€.


RE: [ZAWIESZONO, Proszę nie robić] CashbackRabat - Wpłać 23zł, Zarób 80zł za 20min pracy! - sheko12 - 11-05-2017 20:36

Chcecie drogi na skróty, hehe. Miałem w to wchodzić, ale intuicja coś mi podpowiadała, abym się wstrzymał, no i wszystko jasne Wink

23 zł piechotą nie chodzi, ale dla osób klepiących biede, to kilka bochenków chleba.
Dobrze jest inwestować, ale nie w takie rzeczy, magiczne cudawiańk, piękny zwrot, różowe majtki, hehe, to tak czasami nie działa, nie jest to częste zjawisko w tego typu rzeczach. Jedyną wypłacalnością cechuję się obecnie casbacklove.


RE: [ZAWIESZONO, Proszę nie robić] CashbackRabat - Wpłać 23zł, Zarób 80zł za 20min pracy! - DC1 - 11-05-2017 23:15

Po fakcie każdy mądry. Było już na forum wiele cashbacków, których wartość przekraczała wartość zamówienia i żadnych problemów nie było, więc nie wiem skąd takie obawy. Wink


RE: [ZAWIESZONO, Proszę nie robić] CashbackRabat - Wpłać 23zł, Zarób 80zł za 20min pracy! - simp123 - 11-05-2017 23:34

Nieźli oszuści xD


RE: [ZAWIESZONO, Proszę nie robić] CashbackRabat - Wpłać 23zł, Zarób 80zł za 20min pracy! - kariolmax - 12-05-2017 13:58

Napisałem im "Witam, nawiązując do poprzedniego zgłoszenia (próbowałem odpowiedzieć w nim, ale moja odpowiedź nie ukazała się w historii konwersacji) chciałbym nadmienić, że link podany przez Panstwa przekierowuje do "Strona nie istnieje". Dodatkowo przy znalezieniu okazji poprzez wyszukiwarkę i przejście do niej, nie było żadnych dodatkowych warunków, ani list z zasadami - http://screenshot.sh/n7W30VAtutpoi Pozdrawiam"
po jednym zgłoszeniu, które odrzucili i to jest ich odpowiedź:
"Witaj Karolu! Dziękujemy za wiadomość. Oferta Lotter wygasła wczoraj. Informacja była podana, dysponujemy odpowiednim zrzutem ekranu. Jeśli sobie życzysz możemy Ci go przesłać.Ponadto warunki zostały wspomniane w mailu dotyczącym oferty. Pozdrawiamy, Zespół CashbackRabat.pl"

Będę odpisywał im jeszcze, ale ta wiadomość nie trzyma się niczego.

Edit: Szukałem jakiegokolwiek maila po kliknięciu w ofertę, ale oczywiście tego też nie ma.


RE: [ZAWIESZONO, Proszę nie robić] CashbackRabat - Wpłać 23zł, Zarób 80zł za 20min pracy! - adamsonm - 12-05-2017 15:47

Wyślą Ci dokładnie tego screena:

[Obrazek: a5c4ba0368aac58184d21c7386e96332.png]


Ciekawa sprawa, że trzymają akurat zrzut takiej lewej akcji. Wiedzieli o tym, że nie jest to jawna informacja tylko ukryta. Wszystkie argumenty dotyczące tego że z pozycji wyszukiwarki nie było żadnej informacji a wręcz przeciwnie widniał zapis o braku dodatkowych wymagań kończy sie odpowiadaniem o ich screenie. Kiedy poprosiłem żeby ktoś pokazał mi ten wymóg na moim zrzucie ekranu i że jak ktoś to znajdzie to osobiście wpłacę kilka tysięcy na ich konto, kontakt się urwał. Wink


RE: [ZAWIESZONO, Proszę nie robić] CashbackRabat - Wpłać 23zł, Zarób 80zł za 20min pracy! - twardy - 12-05-2017 16:42

Kazda akcja ma przy 'dodatkowe wyrunki' napisane 'nic' jesli sie wejdzie przez wyszukiwarke. Ale jak sie kliknie na dole okna 'powrot co cashbackrabat.pl' to wtedy pokazuje co tam trzeba zrobic. Ciezko powiedziec czy jest to zrobione specjalnie... czy programista dupa.


RE: [ZAWIESZONO, Proszę nie robić] CashbackRabat - Wpłać 23zł, Zarób 80zł za 20min pracy! - Yoka124 - 12-05-2017 17:10

Odpisali mi że "Informacja była podana w opisie sklepu oraz cashmailu. "
Czym jest ten cashmail?


RE: [ZAWIESZONO, Proszę nie robić] CashbackRabat - Wpłać 23zł, Zarób 80zł za 20min pracy! - kariolmax - 12-05-2017 17:11

Tak jak pisałem, nie poddaję się jeszcze. Poprosiłem ich ładnie, aby pokazali mi, gdzie mogłem znaleźć informacje ws. minimalnej wartości jak robiłem w punktach (typu wpisanie w wyszukiwarkę, jak dla idiotów). Ciekawe jak teraz odpiszą, może wcale?