Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wydawca] szukam dobrej sieci reklamowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: [Wydawca] szukam dobrej sieci reklamowej (/Temat-Wydawca-szukam-dobrej-sieci-reklamowej-146975)

Strony: 1 2


[Wydawca] szukam dobrej sieci reklamowej - bardowy - 04-05-2017 10:32

Witam,

Szukam dobrej sieci reklamowej, aby zapisać się jako wydawca reklam. Raczej RTB model rozliczeń CPM.

Posiadam dwie strony, na których chciałbym emitować reklamy w rożnych formatach.
W grę wchodzi również popunder / popup dobrze płatny.

Strona nie ma jednego głównego contentu, wiec wchodzi w grę jedynie płatność za wyświetlanie reklam, a nie za klikanie.
Obie witryny do internetowe Dyski służące do przechowywania danych w chmurze.

Wcześniejszy reklamodawca: Ad-vice (aktualnie Stroer Digital)
z Ad-vice - byliśmy zadowoleni.
Po zmianie właściciela spółki, reklamodawca wypłacał jakieś grosze... Więc rozwiązaliśmy umowę.

Strona jest poświęcona w 99% Polakom i to właśnie Polska generuje większość wejść, wiec jakiekolwiek zagraniczne reklamy nie wchodzą w grę.

Dane stron internetowych z (Kwiecień 2017) wg Google Analytics

Strona1: (Kwiecień 2017) wg Google Analytics
Sesje
212 619

Użytkownicy
86 753

Odsłony
495 395

Strona2: (Kwiecień 2017) wg Google Analytics

Sesje
489 952

Użytkownicy
188 648

Odsłony
1 547 147

Niestety, jakakolwiek reklama Google, nie jest możliwa ze względu na niezgodność witryny z regulaminem Google.


RE: [Wydawca] szukam dobrej sieci reklamowej - Wilk e-biznesu - 10-05-2017 12:55

Ja bym tutaj użył AdSense i reklamy oparte o zainteresowania. Wyświetlanie jakiegoś badziewia tylko po to aby wyświetlać nie ma sensu. Na AdSense przy takim ruchu powinieneś nieźle zarobić. Jak nie będzie działać to zawsze można zmienić.


RE: [Wydawca] szukam dobrej sieci reklamowej - AgoraPerformance - 10-05-2017 13:07

Spróbuj swoich sił u Nas:

[Obrazek: ouuDCRA.jpg]


RE: [Wydawca] szukam dobrej sieci reklamowej - Leaders - 10-05-2017 13:10

@[bardowy], sprawdź http://Lead.Network - właśnie przygotowujemy narzędzia dla witryn tego typu.

W każdej chwili możesz odezwać się do Account Managera konta po więcej informacji.


RE: [Wydawca] szukam dobrej sieci reklamowej - rcielak - 10-05-2017 13:26

Z czystej Ciekawosci, ok. Ile dostawales za CPM u Ad-vice?


RE: [Wydawca] szukam dobrej sieci reklamowej - PanCaro - 11-05-2017 20:35

W Adsense przy takim ruchu na każde 100k UU idzie zarobić ok. 5-12 tys. POLECAM adsenseWink


RE: [Wydawca] szukam dobrej sieci reklamowej - Apps - 11-05-2017 21:38

@up chyba trochę przesadzasz nie znając ani witryny ani jej treści :-)

No chyba, że masz jakieś dobre sztuczki to zapłacę 1/3 jeśli będziesz w stanie wygenerować mi 5k z 100k UU


RE: [Wydawca] szukam dobrej sieci reklamowej - PanCaro - 11-05-2017 21:43

Apps - Dlatego podałem tak duży przedział.

Obawiam się, że te twoje 1/3 może nie opłacić mojej usługi nawet przez tydzień a optymalizacja trwa minimum miesiąc.

PS. W AdSense jestem prawie 4 lata.


RE: [Wydawca] szukam dobrej sieci reklamowej - Apps - 11-05-2017 22:08

Staż nic nie znaczy, wyniki się liczą :-)

Więc jaka jest Twoja forma rozliczenia efekty czy czas ? No i jaka konkretnie kwota ?

Co masz na myśli pisząc o optymalizacji ?


RE: [Wydawca] szukam dobrej sieci reklamowej - PanCaro - 11-05-2017 22:21

Wyniki?
Proszę bardzo: Mam stronę anglojęzyczną - CTR 5-7%. Dochód 16-18 tys / 100k UU. Strona jest praktycznie od początku mojego istnienia w AdSense (i cały czas aktywna). Odwiedzana przez ludzi z 179 państw.

Efekty. Poprawa zarobków opiera się na optymalizacji/badaniach a nie tylko wrzuceniu reklam.