Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
NISZA CPA/PPA WHITE HAT krok po kroku - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
NISZA CPA/PPA WHITE HAT krok po kroku (/Temat-NISZA-CPA-PPA-WHITE-HAT-krok-po-kroku-146965)

Strony: 1 2


RE: NISZA CPA/PPA WHITE HAT krok po kroku - shf - 10-05-2017 22:42

Jest git Big Grin


RE: NISZA CPA/PPA WHITE HAT krok po kroku - fusek - 12-05-2017 16:00

(10-05-2017 22:42)shf napisał(a):  Jest git Big Grin

pochwal sie zarobkami?;d


RE: NISZA CPA/PPA WHITE HAT krok po kroku - Azir - 12-05-2017 17:48

Nikt nie udzielił mi odpowiedzi, więc zapytam jeszcze raz.

Jeżeli mam kanał z tym założony na jednym koncie oraz podpięte do jednego konta adsense to w przypadku bana będzie zalbokowany tylko ten kanał czy całe konto?


RE: NISZA CPA/PPA WHITE HAT krok po kroku - kniew - 12-06-2017 22:15

i jak tam, działa ktoś z tą niszą? Smile


RE: NISZA CPA/PPA WHITE HAT krok po kroku - Hyuek - 15-06-2017 22:27

Na boku poza mass uploadem warto wg Mnie pod jeden filmik wtłoczyć HR viewsy, pare social signow plus komenty/like


RE: NISZA CPA/PPA WHITE HAT krok po kroku - Vaqez - 02-09-2017 14:59

Wrzuciłem 40 filmów, nie promowałem ich w żaden sposób. Po 3 dniach mam w sumie może z 30 wyświetleń, mimo że oryginalne ściągnięte przeze mnie filmiki były dosyć popularne. Dlaczego ludzie nie oglądają moich filmików? Złe tagi, zbyt młode konto na YT, brak promowania? Co zrobić, żeby te wyświetlenia zaczęły rosnąć?


RE: NISZA CPA/PPA WHITE HAT krok po kroku - kniew - 04-09-2017 12:31

@[Vaqez], 40 filmów to tyle co nic - wrzuć 500 i dopiero powiedz jakie masz efekty Smile


RE: NISZA CPA/PPA WHITE HAT krok po kroku - Matixio - 07-09-2017 14:05

Ja wczoraj wrzuciłem 7 filmów i mam po 6-10 wyświetleń ich już nie promowane nigdzie tylko wrzucone na yt