Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony/sklepy, gry i aplikacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Strony/sklepy, gry i aplikacje (/Temat-Strony-sklepy-gry-i-aplikacje-146951)

Strony: 1 2


Strony/sklepy, gry i aplikacje - xJohnyk - 03-05-2017 16:04

Cześć wszystkim!
Nazywam się Wojtek, mam 25 lat i tworze swój dziennik, żeby zmotywować się do większej pracy Huh

Dodatkowo może komuś przydadzą się jakieś informacje, które będę tutaj udostępniał Wink

Na czym będę zarabiał? Przede wszystkim na tym czym zajmuje się też zawodowo czyli na tworzeniu stron/sklepów i aplikacji webowych. Wszystkie zlecenia będę pozyskiwał poprzez internet. Dodatkowo tworzę grę i chcę zbadać rynek monetyzacji takowej gry, jeżeli ktoś jest zainteresowany tym tematem to polecam tą stronę KLIK.

Żeby temat był też trochę związany z tym co się dzieje w zarabianiu przez internet to bawię się w clixsense Wink

Cel finansowy to uzyskanie 10000 zł do końca roku.

Aktualnie:

Clixsense: 4$

Strony/sklepy/aplikacje: 0$

ŁĄCZNIE: 4$



RE: Strony/sklepy, gry i aplikacje - WhiteNigga - 03-05-2017 17:04

Jaką gre robisz? Masz jakąś stronę, fp?


RE: Strony/sklepy, gry i aplikacje - xJohnyk - 03-05-2017 17:17

(03-05-2017 17:04)WhiteNigga napisał(a):  Jaką gre robisz? Masz jakąś stronę, fp?

Jezeli chodzi o strone to mam zrobiona, musze jeszcze tylko wykupic hosting i domene.

Gra bedzie prosty arcade, ale myslalem tez o jakies grze logicznej Wink


RE: Strony/sklepy, gry i aplikacje - MrocznyKILL - 03-05-2017 21:17

Powodzenia i wysokich zarobków życzę.


RE: Strony/sklepy, gry i aplikacje - Mariuszeek - 03-05-2017 21:34

W jakim języku robisz gierkę? Smile edit: chodzi o programowanie, a nie czy eng czy pl Big Grin


RE: Strony/sklepy, gry i aplikacje - xJohnyk - 03-05-2017 22:21

Mroczny Dziekuje i licze ze tak bedzie !Wink

Mariuszeek HTML5 i JavaScript czyli Phaser bo to jedno z lepiej rozbudowanych narzedzi, od razu buduje pod urzadzenia mobilne bez wiekszego wysilkuSmile


RE: Strony/sklepy, gry i aplikacje - oczkowglowie88 - 06-05-2017 20:49

W jakim języku najlepiej jest pisać takie gierki?


RE: Strony/sklepy, gry i aplikacje - Wegen - 06-05-2017 21:15

(06-05-2017 20:49)oczkowglowie88 napisał(a):  W jakim języku najlepiej jest pisać takie gierki?

To zależy od platformy.

Mam pytanie, jak chcesz zmonetyzować taką grę? Admob wchodzi w grę?
Jesteś po technikum informatycznym?
Powodzenia będę bacznie obserwował Big Grin


RE: Strony/sklepy, gry i aplikacje - xJohnyk - 06-05-2017 22:08

(06-05-2017 21:15)Wegen napisał(a):  
(06-05-2017 20:49)oczkowglowie88 napisał(a):  W jakim języku najlepiej jest pisać takie gierki?

To zależy od platformy.

Mam pytanie, jak chcesz zmonetyzować taką grę? Admob wchodzi w grę?
Jesteś po technikum informatycznym?
Powodzenia będę bacznie obserwował Big Grin

Dokladnie kwestia platformy, ja robie w phaserze poniewaz chce zeby mozna bylo grac na przegladrkach na komputerze i na telefonach. Gre mozesz napisac w C++, Javie, czysty JavaScript i wielu innych jezykach Wink

Co do monetyzacji to celuje w dwie platformy podrzuce jepotem Wink
Nie jestem po technikum informatycznym, ale aktualnie studiuje na polibudzie Wroclawskiej.


RE: Strony/sklepy, gry i aplikacje - xJohnyk - 08-05-2017 09:40

Cześć!

Cóż jako, że prace nad grą trwają i zajmą jeszcze sporo czasu. Muszę rozwinąć dodatkowy projekt, który będzie generował mi klientów i kasę.
Mam kilka opcji:
- szablony allegro,
- landing page ( to na pewno będzie),

Całość oparta oczywiście o własną stronę, na której będzie można kupić gotowe landing page, bądź zamówić spersonalizowany Wink

Pytanie do Was, trzeba jednak mieć już gotowe portfolio z landingami by ruszać z własną stroną, może ktoś aktualnie potrzebuje za drobną kwotę max 20 zł. Oczywiście opcja full responsywna, ważne żebyś miał już pomysł co i jak chcesz. Zapraszam! Wink