Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy typu sub SMS ważne pytanie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Programy typu sub SMS ważne pytanie :) (/Temat-Programy-typu-sub-SMS-wazne-pytanie-146936)



Programy typu sub SMS ważne pytanie :) - michas2211 - 02-05-2017 22:24

Cześć. Jakoś nigdy nie działałem w serwisach zarobkowych typu sub sms i raczej bym się tam nie odnalazł. Nurtuje mnie od zawsze natomiast jedno pytanie, skąd prowadzący stronę wiedzą że to nie ja sam wysyłam smsy z różnych kart sim? Przecież adres IP można zmienić. A karty sim kupić. Jak to działa? Jest to dla mnie od zawsze jakaś tajemnica Undecided


RE: Programy typu sub SMS ważne pytanie :) - rachman - 02-05-2017 22:48

A wiedzą?
Jeśli wysyłasz po 1 sms z różnych numerów i nie robisz tego w 5 minut a potem cisza, zmieniasz IP i całą resztę potrafisz obejść zabezpieczeń o których nie wspominasz (ktoś w ogóle jeszcze sugeruje się samym IP?) to nie ma możliwości by doszli że to Ty. Z tym ze to nieopłacalne.
Karta kosztuje np. 5 zeta, wysyłasz sms za 4, odzyskujesz 2 (wszystko w dużym przybliżeniu by nie rozdrabniać się... nawet jak karty kupisz jakieś promocyjne taniuśko to zazwyczaj mają zablokowane sms premium jeśli nie doładujesz choć raz jej (więc mus 5 zeta wrzucić). Musiałby hurtowo kupić, zarejestrowane (by nie marnować czasu na rejestracje), hmmm jakoś nie widzę opłacalności bez naprawdę wyjątkowej ceny starterów... Może ktoś ma dojścia do takich ale i tak musiałby nieźle kombinować bo teraz systemy wykrywają wiecznymi ciasteczkami użyszkodnika a nie cookiesami zwykłymi czy IP. To za proste Wink Trzeba trochę wiedzy by takowe umieć obejść zabezpieczenia.


RE: Programy typu sub SMS ważne pytanie :) - Perwol222 - 07-05-2017 16:22

Powiem Ci jedno. NIE KOMBINUJ, od razu straciłbyś cały hajs... Oni mają już swoje zabezpieczenia.