Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? (/Temat-Likwidacja-biznesu-jak-sie-pozbyc-towaru-146910)

Strony: 1 2 3


Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - schane - 02-05-2017 14:32

Cześć,
jakiś czas temu moja dziewczyna zażyczyła sobie sklepik, padło na handel sztuczną biżuterią.Nakupiła półproduktów za wiele tyś. zł. no i na tym zapał sie skończył. Ja nie chciałem w to wchodzić bo to nie mój temat.. Wink Zrobilem jej sklep internetowy żeby jej pomóc jakoś zacząć oraz zmotywować do dalszego działania.. ale słomiany zapał szybko sie kończy.. nie nudząc dalej przechodzę do sedna.
Mam sklep internetowy oraz konto na allegro. Chce pozbyć się wszystkiego, oczywiście bez strat się nie obejdzie z tym się licze.
Co zrobiłem?
Wystawiłem aukcje z 500 zawieszkami do wyboru na allegro po 1zł co uważam za dobrą ofertę, oraz ją promuję. Do tego wystawiam bransoletki i inną biżuterię w licytacji od 1 zł, natomiast zainteresowanie jest zerowe.
Ponad to promuje przedmioty na facebook ze stawką 2zł/dzień. Oraz ogłaszam oferty w grupach typu kupie/sprzedam.

Stąd moje pytanie do osób obytych w temacie, jakie działania mogę podjąć żeby się tego wyzbyć(w sensie chciał bym to jakoś sprzedać a nie wyrzucić)? Chciał bym sie pozbyć wszystkiego w 2 miesiące. Towaru jest za ok 25tyś zł.


RE: Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - mamrocik - 02-05-2017 14:42

Na Twoim miejscu odwiedziłbym pobliskie targowiska Wink i z nimi podzielić się profitem, a swoją drogą fajne życzenia ma Twoje kobita Jerk2


RE: Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - RekinBiznesu - 02-05-2017 14:46

Sprzedaj caly biznes z towarem za 25000 albo idź na rynek handluj


RE: Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - schane - 02-05-2017 14:51

Dzięki za rady, wiecie za błedy się płaci..
Przejdę się po targowiskach, zagadam do ludzi, może coś z tego wyjdzie Wink
Bardzo chętnie bym sprzedał cały biznes, nawet za 15k, tylko znajdz mi chętnego... Wink


RE: Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - RekinBiznesu - 02-05-2017 14:55

(02-05-2017 14:51)schane napisał(a):  Dzięki za rady, wiecie za błedy się płaci..
Przejdę się po targowiskach, zagadam do ludzi, może coś z tego wyjdzie Wink
Bardzo chętnie bym sprzedał cały biznes, nawet za 15k, tylko znajdz mi chętnego... Wink

Wpisz w Google skup bizuteri czy takie frazy pewnie będą jakieś strony co skupują


RE: Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - radek0389 - 02-05-2017 14:56

A próbowałeś rozdać zawieszki "za darmo"? Trochę podziałać na grupach fb itd. W koszt wysyłki dolicz sobie te 1-1,5 zł za zawieszkę. Jak coś jest za darmo to ludzie często wyłączają logikę i zwłaszcza jeśli oferta będzie ograniczona czasowo, to zamówią pod wpływem chwili.


RE: Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - schane - 02-05-2017 15:05

(02-05-2017 14:56)radek0389 napisał(a):  A próbowałeś rozdać zawieszki "za darmo"? Trochę podziałać na grupach fb itd. W koszt wysyłki dolicz sobie te 1-1,5 zł za zawieszkę. Jak coś jest za darmo to ludzie często wyłączają logikę i zwłaszcza jeśli oferta będzie ograniczona czasowo, to zamówią pod wpływem chwili.

Hm robiłem konkursy rozdawałem bransoletki z kamieni które najtańsze nie są.. chętni są ale do czasu kiedy jest to za darmo. Na allegro mam najtańszą wysyłkę tzn nie zarabiam ani grosza a nawet koszt opakowania pokrywam sam.

Nie chce budować negatywnego odbioru drogą wysyłka, bo nawet i bez tego klientów brak Wink No i co ważne, nie chce na tym zarabiać a tylko pozbyć ze względu na przeprowadzkę. Ps; nie mam sklepu stacjonarnego, jedynie droga internetowa.


RE: Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - kaktuho - 02-05-2017 15:36

Daj na pw jakąś rozpiskę co masz na sprzedaż podeśle znajomym którzy takimi "duperelami" handlują. Nie wielka pomoc ale szansa na to, że jak się dogadacie to na caly towar a nie sztuki ...


RE: Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - Mariuszeek - 02-05-2017 17:38

olx i za darmo, może coś z tego wyjdzie Big Grin gorzej jak ludzie będą chcieli odbiór osobisty Jerk2


RE: Likwidacja biznesu - jak się pozbyć towaru? - Captain - 02-05-2017 19:28

Współczuję dziewczyny, 25 tys przewaliła na ten pomysł, a potem od razy zrezygnowała, słomiany zapał? facepalm