Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niebezpieczny gość - SEO, SMO, e-commerce, media buying, PPA, PPI, CPA, ads itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Niebezpieczny gość - SEO, SMO, e-commerce, media buying, PPA, PPI, CPA, ads itp (/Temat-Niebezpieczny-gosc-SEO-SMO-e-commerce-media-buying-PPA-PPI-CPA-ads-itp-146896)

Strony: 1 2


Niebezpieczny gość - SEO, SMO, e-commerce, media buying, PPA, PPI, CPA, ads itp - lethal - 01-05-2017 23:22

Witam, jestem lethal. Jedni mnie znają inni nie. Choć konto mam krótko to zc znam od podszewki Smile

Jak widzisz ten topic znajduje się w dziale Dzienniki Pracy - więc już wiesz co tutaj będzie.

Na czym zarabiam? Prawie wszystko, seo, smo, ppa, ppi, cpa, e-commerce, media buying, adult content, płatne adsy, suby/premium, wlasne pomysly etcetera etcetera

Od razu wszystkiego nie będe pisal w tym dzienniku, na początek skupie się na nowym projekcie - nisza pod PL (suby/premium).

Niszka ala hack, cheats, free gems itp

Założenia
  • mam 28 słów kluczowych (łączna suma 84k search/month)
  • zdobyć top 1 przynajmniej na 3 główne słowa kluczowe
  • po zdobyciu top'ow dla 3 głównych słów kluczowych dodać kolejny projekt do dziennika (e-commerce + ads)
  • odpowiadać na pytania osób zainteresowanych dziennikiem


Co dziś zrobiłem?

Co jutro mam zamiar zrobić?
  • kupic jakis serwerek i podpiąć domenkę
  • wybrać czy buduje LP od podstaw czy jade na Wordpress'ie i tam się bawić
  • dokonać wstępnej optymalizacji onpage już postawionej www


Co robie teraz? Kończę pić piwko i uciekam oglądać TV (zaraz Max Payne się zaczyna) Tongue


Miłej nocy


RE: Niebezpieczny gość - SEO, SMO, e-commerce, media buying, PPA, PPI, CPA, ads itp - MrocznyKILL - 01-05-2017 23:26

...ZC znasz od podszewki Wink miałeś już tu konto czy długo bałeś się tu rejestrowaćBig Grin (oczywiście suchy żarcik Lol)

Powodzenia i wysokich zarobków życzę!


RE: Niebezpieczny gość - SEO, SMO, e-commerce, media buying, PPA, PPI, CPA, ads itp - radmatuszewski - 01-05-2017 23:26

Powodzenia, będę zaglądał. Sam też od jutra będę tworzył stronę pod suby/premium.


RE: Niebezpieczny gość - SEO, SMO, e-commerce, media buying, PPA, PPI, CPA, ads itp - NeedDolar - 02-05-2017 00:40

Przeczuwam, że masz sporo wiedzy którą chcesz się podzielić Big Grin będę śledził dziennik oraz powodzenia Smile


RE: Niebezpieczny gość - SEO, SMO, e-commerce, media buying, PPA, PPI, CPA, ads itp - Klin - 02-05-2017 09:32

Powodzenia Wink


RE: Niebezpieczny gość - SEO, SMO, e-commerce, media buying, PPA, PPI, CPA, ads itp - Mariuszeek - 02-05-2017 09:36

Powodzenia Smile w czym osiągasz najlepsze rezultaty?


RE: Niebezpieczny gość - SEO, SMO, e-commerce, media buying, PPA, PPI, CPA, ads itp - Zloty - 02-05-2017 10:01

Powodzenia

Będę również zaglądać.


RE: Niebezpieczny gość - SEO, SMO, e-commerce, media buying, PPA, PPI, CPA, ads itp - Pablo1878 - 02-05-2017 10:40

Powodzonka! Będę obserwował.


RE: Niebezpieczny gość - SEO, SMO, e-commerce, media buying, PPA, PPI, CPA, ads itp - Noozer - 02-05-2017 10:47

Powodzenia, będę śledził Smile


RE: Niebezpieczny gość - SEO, SMO, e-commerce, media buying, PPA, PPI, CPA, ads itp - shashtol - 02-05-2017 11:28

Powodzenia będę śledził Smile