Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZLECENIE] Przywrócenie pozycjonowania filmu na YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZLECENIE] Przywrócenie pozycjonowania filmu na YouTube (/Temat-ZLECENIE-Przywrocenie-pozycjonowania-filmu-na-YouTube-146893)



[ZLECENIE] Przywrócenie pozycjonowania filmu na YouTube - Orange - 01-05-2017 21:22

Witam, wrzuciłem film na YouTube i wypromowałem go uzyskując przy tym zadowalające mnie zyski, niestety trwało to dwa dni gdyż pózniej ktoś wrzucił reupload kopiując tytuł i opis, a mój film zniknął z wyszukiwań. Film oczywiście zgłosiłem i juz został usunięty lecz do tej pory nie mam żadnych wejść na moja stronę z tego filmu (wcześniej, przez te 2 dni było ponad 500 dziennie)

Poszukuje osoby która zna sie na tym oraz pomoże przywrócić mi ten film do wyszukiwarki jeśli to możliwe bez ponownego jego wrzucenia (jest on mocno wypromowany)

W zamiana oferuje zysk z filmu przez jeden dzien. Wcześniej wynosił on ponad 50PLN.

GG: 62328339


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


[ZLECENIE] Przywrócenie pozycjonowania filmu na YouTube - Hybrid1990 - 06-05-2017 11:51

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.