Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wybrać na początek ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Co wybrać na początek ? (/Temat-Co-wybrac-na-poczatek-146886)



Co wybrać na początek ? - bungar - 01-05-2017 19:10

Witam chciałbym zarobić ccoś na ankietach itp. Zarejestrowałem się np. w clixsense jednak muszę wybrać jakąs metodę ypłaty, ale nie mam pojęcia jaką. Mam do wyboru: Payoner, Skrill, Paytoo, Tango, Payza. Nie znam się na tym gdyż dopiero chciałbym zacząć zarabiać nawet niewielkie kwoty, więc zależy mi żeby jeśli to możliwe użytkowanie w danym serwisie było całkowicie darmowe, i by była możliwośc przelania pieniędzu na konto bankowe, Chciałbym więc zapytać, który byście polecili, bez ukrytych opłat, bo nawet nie wiem czy na pewno będę użytkował takie konto. Z góry dziękuję


RE: Co wybrać na początek ? - Mariuszeek - 01-05-2017 19:14

Skrill


RE: Co wybrać na początek ? - bungar - 01-05-2017 19:19

chyba nie tak dawno myślałem nawet założyć skrilla, ale wydaję mi się, że znalazłem jakies opłaty i zrezygnowałem ?


RE: Co wybrać na początek ? - Adriano42 - 01-05-2017 19:38

Najlepszy z wymienionych przez Ciebie to według mnie także Skrill.

Bardzo rzadko go używam, ani nie znam w 100%, ale z tego co wiem jest darmowy. Przeczytaj raz jeszcze cały regulamin to się dowiesz w 100%.


RE: Co wybrać na początek ? - KontrolC - 01-05-2017 19:38

Paypal Wink

A z tych wybranych: payza, skrill


RE: Co wybrać na początek ? - bungar - 01-05-2017 19:51

Paypal to chyba mam nawet z dawnych czasów jeszcze, chyba, że usunęli bo nie korzystałem dłuższy czas Tongue
Skrill niby też darmowy, ale żeby wypłacić kase na konto to prawie kosztuje 24 zł, co może przewyższać moją kwotę wypłaty Smile


RE: Co wybrać na początek ? - Adriano42 - 02-05-2017 08:10

Zawsze pozostają jeszcze kantorki użytkowników zarabiam, gdzie chętnie wymienią Ci pieniążki z np. Skrilla na bank, za odpowiednią prowizją.

http://zarabiam.com/Forum-Transfery-Gotowki-251


RE: Co wybrać na początek ? - Martinuss - 03-05-2017 12:05

@[bungar]

Wypłata z PayZa na konto bankowe to 11zł
Wypłata z Skrill na konto bankowe to 24zł


RE: Co wybrać na początek ? - DC1 - 15-05-2017 17:39

Przyjmowanie pieniędzy na Skrilla, jeśli nie grywasz w żadnych kasynach ani zakładach bukmacherskich mija się z celem. Opłaty, jak na użytkownika, który chce jedynie odebrać niewielką kwotę pieniędzy są spore. Co prawda możesz wymienić się z kimś na forum, ale Skrill tak jak napisałem służy do nieco innych celów niż chociażby PayPal i jest naturalnie mniej powszechny, co sprawia, że każdy będzie oferował wymianę ze sporą prowizją. Gdybyś gospodarował większymi środkami to najkorzystniej byłoby zamówić kartę MasterCard Skrill (opłata roczna 10 euro, płatności darmowe, wypłaty z bankomatów bodajże 2,5%), ale ankiety to raczej rozbijanie banku nie jest. :p


RE: Co wybrać na początek ? - Makabrycy - 15-05-2017 17:51

payza, albo paypal, skrill jest ok ale biarą prowizje jesli zamierzasz wykorzystywac i ewoluowac w ebiznesie to praktycznei kazdy z tych procesowór do czegos ci sie przyda Smile