Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Empireworkers - ciekawy program [SCAM] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Empireworkers - ciekawy program [SCAM] (/Temat-Empireworkers-ciekawy-program-SCAM-146875)

Strony: 1 2


Empireworkers - ciekawy program [SCAM] - Wegen - 01-05-2017 15:52

Tak jak w temacie przedstawiam wam pogram empireworkers.com
W programie wynajmujemy pracowników którzy codziennie przynoszą nam zyski. Możemy ich kupić za zebrane dolary albo za tzw. clicki. Clicki można kupić albo klik naliczany jest nam w momencie gdy ktoś wejdzie w nasz ref (tylko wejdzie nie potrzebna rejestracja).
Tacy są pracownicy:

[Obrazek: workers1.png]

[Obrazek: workers2.png]

[Obrazek: workers3.png]

Na początek dostajemy górnika, farmera i rybaka.

Wypłaty realizowane są na Paypal albo Bitcoin, próg to 100$.
Dodatkowo za 10$ można kupić konto vip:

[Obrazek: vip.png]

Linki:
Ref
Czysty

Dodam tylko, że wchodzą wejścia z hitleap Big Grin co nie zmienia faktu że miło będzie jak klikniecie w mojego refka ;P
EDIT: Za każdego zarejestrowanego refa dostajemy 50 clicków


RE: Empireworkers - ciekawy program - Egawald - 01-05-2017 17:18

Wszedłem z refa, zobaczymy co to będzie. Smile Jeżeli klika dostaje się za KAŻDE tylko wejście pod nasz adres, to można ładnie nałapać wejść dzięki EasyHits. Tongue


RE: Empireworkers - ciekawy program - CraftRidersPL - 01-05-2017 17:29

100$? wejde, pogrzebie ale na 100% nie zainwestuje, za duży próg i chyba dośc szybko padnie
oki - średni zarobki per day = załózmy że 2$ za dzień bez żadnych inwestycji, to wychodzi na to że w 50 dni pierwsza wypłata.

1000 klików kosztuje 20 zł
za 600 klików kupujemy Chemika który zarabia minimum 5$ dziennie -> w ciągu 1 dnia zwraca te 1000 klików.

czyli po inwestycji 20 zł w ciągu 20 dni zyskujemy około 500% inwestycji a potem każdy kolejny dzien to dodatkowe 5$


RE: Empireworkers - ciekawy program - LityS - 02-05-2017 18:07

(01-05-2017 17:29)CraftRidersPL napisał(a):  100$? wejde, pogrzebie ale na 100% nie zainwestuje, za duży próg i chyba dośc szybko padnie
oki - średni zarobki per day = załózmy że 2$ za dzień bez żadnych inwestycji, to wychodzi na to że w 50 dni pierwsza wypłata.

1000 klików kosztuje 20 zł
za 600 klików kupujemy Chemika który zarabia minimum 5$ dziennie -> w ciągu 1 dnia zwraca te 1000 klików.

czyli po inwestycji 20 zł w ciągu 20 dni zyskujemy około 500% inwestycji a potem każdy kolejny dzien to dodatkowe 5$

Nooooo smierdzi tu cos... ale mimo wszystko zarejestruje sie i dam cynk czy działa Wink

@edit - juz zauwazylem ze nie zalicza wszystkich klikow Tongue


RE: Empireworkers - ciekawy program - kapi - 02-05-2017 23:43

https://gyazo.com/830a75447d8b681366721286cd0034f0 czy jak mam coś takiego to znaczy, że przez najbliższe 99 dni nie będzie mi naliczać hajsu? :/.


RE: Empireworkers - ciekawy program - Rollem - 03-05-2017 05:16

Żeby wypłacić należy zrobić 3 oferty. Proste, prawda? To spróbujcie którąkolwiek - nie włączają się. Scam kompletny. W dodatku za SMS 30zł możemy kupić pracowników dających 0,5-1$ dziennie sztuk 31, czyli 15,5$/dzien... scam 200%


RE: Empireworkers - ciekawy program - Wegen - 05-05-2017 12:04

Na dzień dzisiejszy bez żadnych inwestycji tak to u mnie wygląda. Może jakimś cudem uda się wypłacić Big Grin

[Obrazek: ewday4.png]


RE: Empireworkers - ciekawy program - saanek - 06-05-2017 06:13

(05-05-2017 12:04)Wegen napisał(a):  Na dzień dzisiejszy bez żadnych inwestycji tak to u mnie wygląda. Może jakimś cudem uda się wypłacić Big Grin

[Obrazek: ewday4.png]

Jak wypłacisz to daj znać jak to zrobiłeś i że się da Tongue
Niby wygląda jak szwindel ale i tak sie zarejestrowałem i pożera mi to dośc dużo mocy obliczeniowej aby generować maksymalnie dużo "klików"


RE: Empireworkers - ciekawy program - saanek - 07-05-2017 11:22

Jutro wam dam znać czy udało sie to wypłacić Smile obecnie mam 47.34 $ (0.03065883 BTC) także myślę że z moim rozwojem "królestwa" po zebraniu jutro dochodów będzie to wymagane 100$

Wg YouTube jest to total SCAM :
https://www.youtube.com/watch?v=Jg0i_ggMhkI


RE: Empireworkers - ciekawy program - saanek - 08-05-2017 09:30

No to temat raczej do kosza informacja ze strony:

You have completed 0 offers from the offerwall. To combat robot accounts, we require each user complete at least 5 offers to withdraw. Complete offers
VIP users have unrestricted withdraws


Sprawdze jeszcze dla was czy zakupienie VIP cos daje (ale pewnie to total SCAM) jeżeli daje to dam znać ( sprawdzenia dokonam jak rozkminie system płatności oraz dostanę wypłate z "normalnej" pracy)

Z góry przepraszam za post pod postem proszę moderatorów o scalenie moich postów Angel