Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[UPLOAD] Wykonam upload plików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [UPLOAD] Wykonam upload plików (/Temat-UPLOAD-Wykonam-upload-plikow-146864)



[UPLOAD] Wykonam upload plików - kubagrzybowski - 01-05-2017 12:43

Witam
Wykonam upload dowolnych plików na dowolny serwer z podanych przez osobę zlecającą źródeł.
Znalazłeś fajny film, program czy grę chcesz ją pobrać? Udostępnić znajomym? Ta oferta jest dla ciebie.

►Łącze internetowe: 1 Gb/s -> 1Gb/s
►Cena do negocjacji
►Płatności: PayPal, BTC, Skrill
►Dostęp do wielu źródeł linków!!!
►Obsługa serwisów: Chomikuj, Catshare itp.
►Możliwość wrzucenia na mój lub twój serwer.
►Wszystko anonimowo, bez podawania danych.

Wszystko ustalamy na priv. Zależy mi na dobrej współpracy więc tylko poważne zlecenia.


RE: [UPLOAD] Wykonam upload plików - precell - 01-05-2017 17:02

1PLN za 1 giga? Żart jakiś. Kupujesz VPS na Windows z pulpitem za 21 PLN miesięcznie i uploadujesz do bólu złączem 1Gb/s ;-)


RE: [UPLOAD] Wykonam upload plików - kubagrzybowski - 01-05-2017 19:03

@precell dzięki za uwagi


RE: [UPLOAD] Wykonam upload plików - ojtam - 05-06-2017 06:30

ja wykonam taniej jak tylko będę w domu.


[UPLOAD] Wykonam upload plików - Coristo - 04-10-2017 20:02

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.