Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Znalazłem sobie niszę, co dalej? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Znalazłem sobie niszę, co dalej? (/Temat-Znalazlem-sobie-nisze-co-dalej-146860)



Znalazłem sobie niszę, co dalej? - adamak2k - 01-05-2017 09:22

Hej, znalazłem sobie niszę. Problem w tym, że nie wiem jak na niej zarobić. Nisza to mało popularny program, nie ma żadnej konkurencji, bo jeszcze nie wyszedł, ale znam dobrze konkretną grupę docelową. Można by to oprzeć na PPD, tylko ta grupa raczej nie będzie czekać na pobranie a potem pobierać z prędkością 150kb/s. Jakieś pomysły?


RE: Znalazłem sobie niszę, co dalej? - Czaq - 01-05-2017 09:38

Hmm wg prawa nie możesz pobierać prowizji za pobieranie nie twojego oprogramowania. Natomiast możesz spróbować PPA czyli zagraniczne(bo strzelam ,że grupa docelowa jest z poza polski)płatności.


RE: Znalazłem sobie niszę, co dalej? - thedrago15 - 01-05-2017 09:40

Polecam PPISmile
Na tym forum znajdziesz kilka polecanych stron płacących za instalację programu.
Ja korzystam z Cinstaller,stawki od $0,01 - $2 jeśli chodzi o Windows a $0,03 - $3 dla Mac za 1 instalację. Jeśli chcesz się zarejestrować z mojego ref proszę pisać na pw ;p.
Pozdrawiam!