Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz (/Temat-Dziennik-totalnego-amatora-kochamkesz-146771)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - kochamkesz - 27-04-2017 17:16

Hejka wszystkim Cool

Długo, bardzo długo obserwuję ten dział i w końcu postanowiłem się zarejestrować w celu dzielenia się moimi pomysłami/potknięciami i tak ogólnie sprawą keszu Big Grin Jako takie zarabianie w necie jest mi obce. Ostatnio próbowałem swoich sił w bukmacherce - niestety z niepowodzeniem i to bardzo dużym.... Wolę grosze ale pewne Huh

Moim marzeniem jest prowadzenie bloga/strony pod PPA/PPI jednak ten temat niestety na ten moment odpuszczam. O ile sama koncepcja jest do ogarnięcia to niestety padnę na pozycjonowaniu - allegrowych pozycjonerów sobie odpuszczę Jerk

Dziś zarejestrowałem się w MyPay z ref'a kolegi Pablo i teraz czekam na poradnik Tongue No bym zapomniał zarobiłem pierwsze 0,25zł 2

Sprzedaż z Allegro - 32zł

Cel : do końca roku uzbierać 10.000zł

Aktualne saldo 32,25zł/10000zł



Pozdro ziomale Huh

PS.

Jeżeli jeszcze nie zarejestrowałeś się w serwisie MYPAY, a zamierzasz to zrobić to proszę o skorzystanie z mojego reflinka:

http://www.myearn.com/?ref=318207&subid=

Ty nic nie stracisz, a ja zyskam dzięki Tobie kilka groszy Wink


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - Mariuszeek - 27-04-2017 17:18

Powodzenia Wink


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - Pablo1878 - 27-04-2017 17:21

Powodzenia! Będę czekał na efekty!


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - kochamkesz - 27-04-2017 17:33

Chłopaki jestem bogatszy o kolejne 8gr impreza

Aktualne saldo: 32,33zł


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - Zawik - 27-04-2017 17:33

Powodzenia, będę zaglądał Wink


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - patry$$$ - 27-04-2017 17:47

8 groszy do 8 groszy i będą miliony;p Ja działam teraz na IVR i powiem szczerze że całkiem dobrze widzę swoją przyszłość;] Powodzenia kolego!


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - Roluś - 27-04-2017 18:16

Powolutku ale do przodu Wink
Powodzenia Wink


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - kochamkesz - 28-04-2017 17:05

Dzisiejszy dzień, a raczej kilka chwil to nic innego jak uzyskanie jak najlepszego Rankingu Jakości - przepustki do lepszego "jutra" Lol

Była jedna wpadka, no ale wylądowałem z wynikiem 99%. Aktualnie wszystkie akcje, mają już zwiększony kesz o 15 % Huh

Aktualne saldo : 33,27zł impreza

Dziś również ogarnąłem sobie necik z szybką zmianą IP. Mam router z netem LTE, ale zanim on się połączy trwa ok 1min, a router kosztował ponad 300zł więc nie chce go z*ebać tym pstrykaniem Big Grin

Wymyśliłem, że za router będzie robić moja Lumia z W10. Wszystko działa elegancko poprzez WI-Fi, a cała zmiana IP to jedynie zresetowanie połączenia. Na pewno przyda się na niedzielę, niestety ale w zwykłe dni niestety praca Sad

Aha zapomniałem dodać, że zarejestrowałem się również na Mylead i prawdopodobnie niedługo będzie tworzony blog pod CPA Idea

Do jutra !!!


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - MrocznyKILL - 29-04-2017 18:20

Witaj kolego. Skoro nie liczysz na wiele ośmielę się polecić Ci serwis z mojej sygnatury. Nie namawiam zajrzyj do wątku na tym forum i oceń sam. Jeśli masz pytania pisz śmiało...

Zrobisz jak uważasz. Wiele osób z tego forum zaczynała od tego co mam w sygnie... dziś pewnie już zapomnieli o tym serwisie i dziś to oni mogli by mnie uczyć jak się zarabia. No ale cóż każdy ma swoją nisze Smile

Podsumowując powodzenia i będę obserwował lubię patrzeć na nowicjuszy i jak się rozwijają (od zera do bohatera Smile )


RE: Dziennik totalnego amatora - kochamkesz - kochamkesz - 29-04-2017 18:48

Słaby dzień... Akcji trochę przybyło ale znowu nie chce mi zaliczać ( ciasteczka czyszczone ).
Pisałem w tej sprawie do supportu. Zobaczymy co odpiszą Xpokerface

Tymczasem saldo na MyPay wynosi 3,89zł

No i postanowiłem zrobić korektę jeżeli chodzi o podsumowanie salda w tym temacie. Mam wątpliwości co do serwisu więc narazie nie wliczam kwoty do głównego - póki czegoś nie otrzymam na konto Lol

Saldo MyPay: 3,89zł
Saldo główne: 32zł


Czołem impreza