Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najbardziej opłacalne na daną chwile opcje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Najbardziej opłacalne na daną chwile opcje (/Temat-Najbardziej-oplacalne-na-dana-chwile-opcje-146720)



Najbardziej opłacalne na daną chwile opcje - Vanil - 25-04-2017 18:47

Witam mam pytanie, od upadku skyllex, razzletonów itd miałem przerwę ponieważ byłem trochę pozwiedzać i niestety jestem mocno do tyłu z nowościami, zerkałem do poddziałów ale tak tego dużo że człowiek głupieje, mam pytanie do osób które mają głowę na karku, w jakie obecnie programy głównie typu revshare, lub inne które dość bezpiecznie w sposób inwestycyjny przynoszą zyski można na daną chwilę zainwestować? Jak sytuacja z theadspro, widzę że wystartował ale mało użytkowników i nie wiem czy warto a w theadsteam trochę obawiam się wchodzić, głosy podzielone. Możecie dać refa to z chęcią wejdę, tylko niech to nie będą osoby które 10$ wrzuciły tydzien temu do nowego hyipa i szukają subów, chciałbym coś konkretnego i z góry dziękuje! Pozdrawiam i życzę zarobków


Najbardziej opłacalne na daną chwile opcje - Hybrid1990 - 11-10-2021 08:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.