Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! (/Temat-RAZER-OSZALAL-Rozdaja-klawiatury-myszki-i-sluchawki-146719)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - HajsMotywatory - 09-05-2017 14:42

Jak tam Wam idzie? Big Grin
U mnie teoretycznie pod koniec lipca będę miał na Razer Firefly Cool
[Obrazek: 58bc7985dfa6077a.png]

15 maja będzie odświeżenie cen. Ciekawe jak będą się kształtowały - czy dużo skoczą w górę, a może wręcz przeciwnie. Jak sądzicie? Big Grin


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - sulliwan93 - 09-05-2017 15:21

U mnie 42 tysiące dziś pykły. Ostatnio trochę nie mam czasu na turniej, no i niecodziennie te 900 pkt mam czas wbic.

Na dniach postaram się napisać do zaprzyjaźnionego admina i spytać jak to z cenami będzie.


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - peterus92 - 24-05-2017 03:01

A mi ten razer zepsuł wszystkie instalacje gier to raz. Dwa jak już coś włacze to po minucie wyskakują pamiec neimoże być written albo blad aplikacji


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - sulliwan93 - 24-05-2017 18:21

Mi śmiga, dodali dziś nowe 5 gier. Spytaj na forum razera, co może być nie tak.


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - Yoka124 - 24-05-2017 18:31

Ja miałem uzbierane 10k troche się zdemotywowałem i nie zbierałem przez jakiś czas ale teraz chyba kontynuuje Tongue


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - sulliwan93 - 25-05-2017 13:10

U mnie 60 tysięcy na koncie. 1/4 klawiatury mam


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - otaku131 - 30-05-2017 00:18

Wsio działa ale w takim cs'ie ten cały "booster" zmienia mi ustawienia myszki, i mam duże wątpliwości czy rzeczywiście daje tego boosta bo ja odnoszę odwrotne wrażenie.


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - PUSHON - 31-05-2017 02:38

(30-05-2017 00:18)otaku131 napisał(a):  Wsio działa ale w takim cs'ie ten cały "booster" zmienia mi ustawienia myszki, i mam duże wątpliwości czy rzeczywiście daje tego boosta bo ja odnoszę odwrotne wrażenie.

Moim zdaniem zależy od konkretnej sytuacji i sprzętu. Mój znajomy po użyciu boosta na dosyć słabym laptopie ma wzrost o minimum 30 fps Smile
Jeśli Ci to przeszkadza, możesz w ustawieniach wyłączyć boost, albo zredukować go tylko do tych opcji, które pasują Tobie. W zasadzie większość opcji w tym programie jest do uzyskania bez niego, ręcznie.

Co do samego programu naprawdę ciekawy pomysł. Szkoda, że na razie arena jest wyłączona, a wcześniej mi nie znajdowało żadnych turniejów. Pisałem do supportu, nie raczyli odpowiedzieć, po czym wyłączyli ją całkiem Tongue


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - WzTT - 31-05-2017 18:35

i tak gram w gry, wiec to nie ma totalnie roznicy, a darmowe punkty zawsze wpadna


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - sulliwan93 - 07-06-2017 18:49

Ceny te same, dodali kilka rzeczy. Te słuchawki mano'war za 143k opłacalne są - na allegro najtańsze za 400zł wiszą. Dodali też klawiaturę z overwatchowej edycji, myszkę za 104k i słuchawki douszne. Ja chyba za słuchawki się zabiorę Big Grin