Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! (/Temat-RAZER-OSZALAL-Rozdaja-klawiatury-myszki-i-sluchawki-146719)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - Vasaki - 25-04-2017 23:06

Gdzie czysty link?
@[Coristo]


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - Criss323 - 26-04-2017 10:47

beka Więcej na prąd wydacie niż zarobicie facepalm


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - Adriano42 - 26-04-2017 10:57

(26-04-2017 10:47)Criss323 napisał(a):  beka Więcej na prąd wydacie niż zarobicie facepalm

Raczej tu bardziej jest to przeznaczenie dla osób, które i tak grają w te gry dla czystej zabawy, przyjemności. A dzięki temu po xxx dniach mogą sobie odebrać jakiś prezencik za free.


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - Criss323 - 26-04-2017 11:27

(26-04-2017 10:57)Adriano42 napisał(a):  
(26-04-2017 10:47)Criss323 napisał(a):  beka Więcej na prąd wydacie niż zarobicie facepalm

Raczej tu bardziej jest to przeznaczenie dla osób, które i tak grają w te gry dla czystej zabawy, przyjemności. A dzięki temu po xxx dniach mogą sobie odebrać jakiś prezencik za free.

Jeśli ktoś tak myśli to spoko jak najbardziej mu się to opłaca, ale mogę się założyć, że kilka osób już odpaliło kilka gier z myślą nabijania punktów.


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - sulliwan93 - 26-04-2017 13:53

(25-04-2017 20:35)Dzik Mateusz napisał(a):  Dodałem grę counter strike do biblioteki i mam takie pytanko. Wystarczy, że włączę grę i już nabija mi pkt i czy mogę ją zminimalizować??
I czy od razu dodają aktualizują się pkt zsilver?

Niestety nie można mieć włączonych kilku gier jednocześnie, gdy counter jest włączony LOL nie chce wystartować.

Ja mam w tle właczonego counter strike i w między czasie gram w lola i nalicza punkty za obydwa na raz. Wyświetla się jakis błąd?

Gra musi być odpalona w procesach - nie musisz w nią grać, może być zminimalizowane okienko.

(25-04-2017 22:57)Demonxus napisał(a):  Czy mi się zdaje, czy te turnieje zawsze są mniej wiecej ok 3 nad ranem o.0, czy juz kompletnie mi sie pomylilo i nie umiem odczytac godziny???

Turnieje w lola są zawsze o 19:50, 20:50, 21:50 i 22:50
Z tego co teraz patrzę, to turnieje w cs'a są o róznych porach: 3:00, 11:30, 5:00, 19:30.



(26-04-2017 10:57)Adriano42 napisał(a):  
(26-04-2017 10:47)Criss323 napisał(a):  beka Więcej na prąd wydacie niż zarobicie facepalm

Raczej tu bardziej jest to przeznaczenie dla osób, które i tak grają w te gry dla czystej zabawy, przyjemności. A dzięki temu po xxx dniach mogą sobie odebrać jakiś prezencik za free.

O to, to. I tak gram w te gry, czemu mam po pół roku nie dostać za to darmowej klawiatury za 500/600 złotych? W lige i gram, cs odpalony w tle dużo dodatkowej energii nie pobiera :>

EDIT:
Za niektóre osiągnięcia na ich arenie są dodatkowe punkty, ja dostałem 500 za rozegranie 10 meczy, 1000 za wygranie 10 meczy.

Możecie mnie dodać na stronie:
https://arena.razerzone.com/players/profile/sulliwan93/


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - Bazor - 26-04-2017 21:45

Czyli tak.
1. Godziny się nabijają przez 24h po odpaleniu gry (np. CSa) w tle i to tyle? Czyli dostanę 180pktów co godzine?
2. Czy to im się w ogólę opłaca ?
3. Jeżeli już zbierzemy odpowiednią ilość pktów to ten voucher na klawkę dostajemy i możemy go użyć w Polsce w jakimś sklepie czy zamawiamy to na nasz adres podany w profilu i przychodzi nam np. ze Stanów ? W razię takiej wysyłki opłata celna obejmuję paczkę?
4. Czy to na prawdę legitne? xD


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - GPlayer - 27-04-2017 10:29

Też macie tak, że przez ten program spadają wam FPS? Mi z 300 do 150 schodzi..


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - sulliwan93 - 27-04-2017 10:58

(26-04-2017 21:45)Bazor napisał(a):  Czyli tak.
1. Godziny się nabijają przez 24h po odpaleniu gry (np. CSa) w tle i to tyle? Czyli dostanę 180pktów co godzine?
2. Czy to im się w ogólę opłaca ?
3. Jeżeli już zbierzemy odpowiednią ilość pktów to ten voucher na klawkę dostajemy i możemy go użyć w Polsce w jakimś sklepie czy zamawiamy to na nasz adres podany w profilu i przychodzi nam np. ze Stanów ? W razię takiej wysyłki opłata celna obejmuję paczkę?
4. Czy to na prawdę legitne? xD

1. Dostajesz za granie MAKSYMALNIE 900 punktów dziennie, reset o 11:00. Dodatkowe dostaniesz z udziału w turniejach, osiągnięcia.
2. Koszt wyprodukowania ich klawiatur na masową skalę, to pewnie coś w granicach 200-300 zlotych. Z samych -20 $ rabatów są ostro do przodu. Dodatkowo dostają pieniadze od steam/riotu.
3. Wysyłają, gdybyś doczytał pierwszy post, to wiedzialbys, ze punkty obejmują kosza wysyłki.
4. Nie, razer od dawna oszukuje, okrada, a ich serwisy to scam...
Nie rób z siebie idioty. Dodatkowo pisałem, że znam osoby, które otrzymały podkładki/kubki.


FPS mi nie spada, mam zawsze w granicach 120 na ultra.


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - Ravtis - 27-04-2017 13:09

Gotowe Smile

Dodawajcie Smile https://arena.razerzone.com/players/profile/MTZemix/


RE: RAZER OSZALAŁ? Rozdają klawiatury, myszki i słuchawki! - Yoka124 - 27-04-2017 14:11

Grałem 2 razy 1vs1 na arenie, 1 raz grałem z supremem a 2 z globalem a sam mam golda 2 więc troche ciężko, niewiem czy akurat pecha miałem czy tylko tacy tam grają pokerface

A i jezeli ktos nie znalazł to mozna jeszcze dzienną nagrode odebrac tu https://arena.razerzone.com/rewards/ więc tak jakby jest podwojna Wink