Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zrobić darmowy sklep internetowy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Gdzie zrobić darmowy sklep internetowy? (/Temat-Gdzie-zrobic-darmowy-sklep-internetowy-146714)

Strony: 1 2


Gdzie zrobić darmowy sklep internetowy? - KzuM - 25-04-2017 16:05

Na jakiej stronie zrobić darmowy sklep?
Potrzebuję takiego dla moich prywatnych celów. Dobrze by było abym nic za niego nie zapłacił, nawet za jakieś DotPay'e/PayU itd. Wystarczy mi PayPal.


RE: Gdzie zrobić darmowy sklep internetowy? - Zły_Szeląg - 26-04-2017 15:16

Według mnie prestashop, mam kilka sklepów na tym cms i sprawdza się bardzo dobrze Smile


RE: Gdzie zrobić darmowy sklep internetowy? - KzuM - 26-04-2017 15:41

@[Zły_Szeląg]
Kompletnie nic nie płacisz?


RE: Gdzie zrobić darmowy sklep internetowy? - Zły_Szeląg - 26-04-2017 16:05

jedynie serwer, ale to do każdego cms musisz mieć Big Grin


RE: Gdzie zrobić darmowy sklep internetowy? - KzuM - 26-04-2017 16:10

Tylko nie rozumiem jednego, po co pobierać jakieś tam pliki jakby tego online nie można było zrobić ;_;


RE: Gdzie zrobić darmowy sklep internetowy? - radek0389 - 30-04-2017 10:53

Co masz na myśli "jakieś tam pliki"? Pliki cms?
Jeśli tak, to nie wiem skąd takie zdziwienie. Przecież musisz wrzucić na swój serwer, całość musi mieć na czym staćSmile.


RE: Gdzie zrobić darmowy sklep internetowy? - KzuM - 05-05-2017 11:02

(30-04-2017 10:53)radek0389 napisał(a):  Co masz na myśli "jakieś tam pliki"? Pliki cms?
Jeśli tak, to nie wiem skąd takie zdziwienie. Przecież musisz wrzucić na swój serwer, całość musi mieć na czym staćSmile.

Nie, tam musisz jakąś insralke pobrać czy coś


RE: Gdzie zrobić darmowy sklep internetowy? - Zły_Szeląg - 05-05-2017 15:39

Pobierasz prestashop, rozpakowujesz archiwum i wrzucasz na serwer. Na serwerze też są zazwyczaj programy np installatron dzięki czemu instalujesz sobie automatycznie Big Grin


RE: Gdzie zrobić darmowy sklep internetowy? - fenerox14 - 08-05-2017 13:13

Możesz również zainstalować wordpressa i sciągnąć wtyczkę woocommerce.


RE: Gdzie zrobić darmowy sklep internetowy? - KzuM - 08-05-2017 18:45

(08-05-2017 13:13)fenerox14 napisał(a):  Możesz również zainstalować wordpressa i sciągnąć wtyczkę woocommerce.

To wiem, ale gdy chcę zainstalować przez WordPress'a i podaje dane do FTP to mi wyskakuje, że nie można się połączyć (robiłem na ugu.pl, bo chodzi mi o darmowe strony) a jak wgrałem ręcznie to się nic nie dzieje