Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 15-25$ tygodniowo - jak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Od 15-25$ tygodniowo - jak? (/Temat-Od-15-25-tygodniowo-jak-146705)

Strony: 1 2 3


Od 15-25$ tygodniowo - jak? - Fiontox - 25-04-2017 10:06

Witam serdecznie,

Jestem Fiontox, kompletny laik jeśli chodzi o strony internetowe i zarabianie przez internet. Z powodu choroby nie jestem w stanie podjąć na razie żadnej pracy, ale chciałbym dorobić sobie może 15-25$ tygodniowo tylko dla siebie, żeby móc to wydać i nie obciążać nikogo sobą. Na początku zainteresowałem się buxami - ale zarobek jakiś taki słaby, wszyscy już mają porobione refy i nie ma sensu się w to bawić. Następna stroną jaką obczaiłem z korzyściami (z powodu siedzenia cały czas w domu stwierdziłem, że to najlepszy sposób) było HiveMicro (strona, w której oceniasz zdjęcia [PEGI13, Violent, Naked] itd. Niestety - po paru dniach i zarobienia prawie 20$ dostałem bana, ponieważ moja skuteczność spadła do 93%. Moje pytanie jest następujące - czy jest jakieś źródło zarobku takiego jaki opisałem w temacie bez wkładu własnego czy jest, ale wymaga wkładu własnego? Jestem w stanie się poświęcić, ponieważ mam odłożone trochę pieniędzy. Prosiłbym o odpowiedź, ponieważ jest to dla mnie bardzo, bardzo ważne.

Z góry dziękuje.


RE: Od 15-25$ tygodniowo - jak? - Captain - 25-04-2017 10:33

Jeśli masz zmienny adres ip to zainteresuj się serwisami typu mypay.pl i kubigo.


RE: Od 15-25$ tygodniowo - jak? - fejQ - 25-04-2017 11:00

Gdybyś zadal pytanie 2 miesiące temu to bym Ci polecił suby, gdzie z przyslowiwym palcem w d.pie mogles wyciagnac 100zl dziennie Smile

Na chwile obecną ja działam po trochu na wiele metod tak aby wyciagnac te 50-60 dziennie (suby, showup, hivemicro)


RE: Od 15-25$ tygodniowo - jak? - Mariuszeek - 25-04-2017 16:04

Poczytaj o skracaniu linków, takie pieniądze jesteś w stanie z tego wycisnąć, jest to opcja bez wkładu własnego. Jeśli coś z wkładem własnym, zainteresuj się opcjami binarnymi, prowadzę na forum dziennik pracy, możesz zajrzeć Tongue Pozdrawiam i życzę zdrowia Smile


RE: Od 15-25$ tygodniowo - jak? - Bobi2k17 - 25-04-2017 20:55

Napisz na pw to ci podpowiem i doradzę Smile


RE: Od 15-25$ tygodniowo - jak? - kaktuho - 25-04-2017 21:52

Witam,

Koledze Fiontox pokazałem, jak zarabiać na MyPay. Powiedziałem ile zarobi w pierwszych dniach i jak to zrobić, widać posłuchał się ponieważ to się sprawdziło . Ja na tym programie dziennie mam średnio 40-50 złotych co mogę potwiedzić screenami oraz może potwierdzić to osoba z której linka się zarejestrowałem.

Jakby ktoś był jeszcze zainteresowany to zapraszam na PW.

Nie jestem osobą która zarabia na poleconych osobach Smile

Tak naprawdę Fiontox jest pierwszą osobą która z mojego linka się zarejestrowała a szybko załapał i też pierwszego dnia ( najmniej akcji) zarobił tyle ile mu powiedziałem (ponad dwukrotnie więcej niż minimum wypłaty ).


RE: Od 15-25$ tygodniowo - jak? - Fiontox - 25-04-2017 22:18

Potwierdzam - kaktuho cały dzień cierpliwie mnie instruował, zarobiłem 20zł i 30gr Smile


RE: Od 15-25$ tygodniowo - jak? - qwertybsk - 26-04-2017 10:09

(25-04-2017 21:52)kaktuho napisał(a):  Witam,

Koledze Fiontox pokazałem, jak zarabiać na MyPay. Powiedziałem ile zarobi w pierwszych dniach i jak to zrobić, widać posłuchał się ponieważ to się sprawdziło . Ja na tym programie dziennie mam średnio 40-50 złotych co mogę potwiedzić screenami oraz może potwierdzić to osoba z której linka się zarejestrowałem.

Jakby ktoś był jeszcze zainteresowany to zapraszam na PW.

Nie jestem osobą która zarabia na poleconych osobach Smile

Tak naprawdę Fiontox jest pierwszą osobą która z mojego linka się zarejestrowała a szybko załapał i też pierwszego dnia ( najmniej akcji) zarobił tyle ile mu powiedziałem (ponad dwukrotnie więcej niż minimum wypłaty ).

nie szukasz więcej refów Idea?


RE: Od 15-25$ tygodniowo - jak? - kaktuho - 26-04-2017 10:28

Do tej pory nie szukałem szczerze Wink


RE: Od 15-25$ tygodniowo - jak? - kaczor89 - 26-04-2017 11:05

(26-04-2017 10:28)kaktuho napisał(a):  Do tej pory nie szukałem szczerze Wink
Szukam obecnie sposobu żeby co nieco dorobić sobie po godzinach pracy. Byłbyś w stanie pomóc? Naturalnie zarejestruje się z reffa

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka