Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy lenia (mypay, neobux, clixense i inne) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy lenia (mypay, neobux, clixense i inne) (/Temat-Dziennik-pracy-lenia-mypay-neobux-clixense-i-inne-146667)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Dziennik pracy lenia (mypay, neobux, clixense i inne) - pixel21 - 24-04-2017 10:56

Czy powinien tutaj się znaleźć długi opis kim jestem i co robię ? Mój drugi dziennik. Pierwszy zaniedbałem z powodu braku czasu rok temu (matura, praca, studia). Teraz kiedy już wszystko się unormowało postanowiłem wrócić do zarabiania przez internet. Aktualnie skupiam się przede wszystkim na mypay. Neobux- co miałem zarobić to zarobiłem, jednak w wolnym czasie staram sie robić minijobsy o ile jakieś są. Suby nie dla mnie. Nie mam do nich głowy (może zbyt głupi jestem, może nie potrafię znaleźć niszy, może trochę sumienie gryzie, może wszystko po kolei). Studiuję dziennie, staram się o stypendium naukowe co zasiliło by budżet o minimum 400 zł miesięcznie, ale to dopiero w przyszłym semestrze, także na razie mogę tylko kuć i kuć.
Najgorsze w zarabianiu jest to, że w momencie kiedy zaczynam dochodzić do większych sum, osiągać swój cel, to potem odpuszczam. Teraz zakładam ten dziennik. Myślę że pomoże osiągnąć mi on mój cel jakim jest jak najwięcej pieniędzy zaoszczędzonych przed wakacyjnym wyjazdem do pracy. 1000 zł w 2 miesiące to takie podstawowe założenie do którego będę się odnosił w statystykach.
Będę starał się aktualizować dziennik codziennie, a kiedy nie będzie czasu i zarobków to po prostu nie będę nic pisał. Mam nadzieję że zmotywuje mnie to do działania. Miłego dnia wszystkim Smile


Początek zarabiania:
21 kwietnia
Stan konta mypay: 4 złote które pozostało ze starych miesięcy kiedy jeszcze tam zarabiałem (wliczę je do puli ale od dnia następnego).
4/1000 zł

22 kwietnia
Stan konta mypay: 32 złote.
Pierwsze koty za płoty, 32 zł zarobione (4 z wczoraj) plus bonusik 50 groszy za 25 akcji w miesiącu wypłacony Smile
32/1000 zł

23 kwietnia
Stan konta mypay: 76 złote.
44 złote to bardzo dobra dniówka jak dla mnie biorąc pod uwagę, iż poświęciłem tylko półtorej godziny.
76/1000 zł

24 kwietnia.
Stan konta mypay: 109 zł
33 zł zarobione. Standardowy dzień. Oby takich standardowych dni było jak najwięcej.
109 zł/1000 zł

Dzisiaj 24 wykonałem kolejne akcje jednak zostaną one zaliczone pewnie dnia jutrzejszego dlatego zarobki są obsunięte o 1 dzień. To co wykonam dzisiaj, zapisuję pod dniówką z dnia jutrzejszego ponieważ dopiero jutro mi je zalicza. Pora na naukę i dalsze wykonywanie akcji. Miłego dnia wszystkim.


RE: Dziennik pracy lenia (mypay, neobux, clixense i inne) - Mariuszeek - 24-04-2017 13:44

Powodzonka!


RE: Dziennik pracy lenia (mypay, neobux, clixense i inne) - Brodzik23 - 24-04-2017 14:49

Miłego dnia! Powodzenia Smile

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik pracy lenia (mypay, neobux, clixense i inne) - MrocznyKILL - 24-04-2017 15:23

Powodzenia życzę i czekam na staty z innych serwisów gdzie jeszcze działasz.


RE: Dziennik pracy lenia (mypay, neobux, clixense i inne) - Hellu - 24-04-2017 20:20

Mypay widzę ładnie wchodzi, gl & hf.


RE: Dziennik pracy lenia (mypay, neobux, clixense i inne) - tomek7912 - 24-04-2017 21:37

Na MayPay by tak zarabiać, to zmienia się co chwilę IP tak? I co dalej wykonuje się ankiete czy te poboczne zadania?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik pracy lenia (mypay, neobux, clixense i inne) - pixel21 - 24-04-2017 22:56

(24-04-2017 21:37)tomek7912 napisał(a):  Na MayPay by tak zarabiać, to zmienia się co chwilę IP tak? I co dalej wykonuje się ankiete czy te poboczne zadania?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Wykonujesz te twoim zdaniem najlepsze akcje, zmieniasz ip przez reset rutera np i masz nowe ip wtedy. I od nowa robisz te akcje. I tak w kółko :>


RE: Dziennik pracy lenia (mypay, neobux, clixense i inne) - Pablo1878 - 25-04-2017 14:32

Widzę, że ładną dniówkę osiągnąłeś na Mypay. Oby tak dalej! Powodzonka!


RE: Dziennik pracy lenia (mypay, neobux, clixense i inne) - pixel21 - 25-04-2017 18:58

(25-04-2017 14:32)Pablo1878 napisał(a):  Widzę, że ładną dniówkę osiągnąłeś na Mypay. Oby tak dalej! Powodzonka!

Dzięki że dodałeś mi trochę otuchy, przyda się.

25 kwietnia.
Stan konta mypay: 145 zł
36 zł zarobione. Standardowa dniówka jak narazie.
145 zł/1000 zł

Dzisiaj harowałem prawie 2 godziny. Jutro mam nadzieje że będzie rekordowa dniówka jak mi to wszystko zliczą i że 60 zł to jutro pyknie (z tego co dzisiaj zrobiłem przez te 2 godzinki).
Pozostało TYLKO 855 zł Jerk do wymarzonego celu. Co najgorsze to to, że zarabianie na MyPay jest strasznie randomowe co wie każdy szanujący się użytkownik, który tam zarabiał, gdyż jednego dnia zarobisz 50 zł a następnego tylko 5 gdyz tylko tyle akcji będzie. Jednak na razie staram się jak mogę. Bez odbioru.


RE: Dziennik pracy lenia (mypay, neobux, clixense i inne) - kaczor89 - 25-04-2017 19:09

Cześć

Czy na mypay aby zarabiać trzeba mieć stałe IP? Ile średnio płacą za jedną akcję?

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka