Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świetlista przygoda z G2A - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Świetlista przygoda z G2A (/Temat-Swietlista-przygoda-z-G2A-146659)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Mroczna przygoda z G2A - Captain - 25-04-2017 08:37

Już tak nie przesadzaj z tym zarabianiem kokosów tutaj bo mikuss jak to zobaczy to się zesra i zesika jednocześnie z podniecenia Big Grin


A kończąc offtopowanie - Czy konkurencja do zarabiania na grach z G2A nie jest za duża by coś konkretnego na tym uciulać? Mnostwo ludzi tam zarabia.


RE: Mroczna przygoda z G2A - Zawadson - 25-04-2017 09:29

Dawniej, jeśli ktoś kupił jakąś grę lub przedmiot z Twojego linka, zostawał Twoim poleconym na pierwszym levelu już na zawsze. Od bodajże października ubiegłego roku zasady zmieniły się i jak to powiedzieć, poleceni są "ruchomi". Jeśli ten polecony z pierwszego poziomu kupi coś od innej osoby, to u Ciebie wyląduje na drugim poziomie. Potem kupi jeszcze od innej osoby i wyląduje na trzecim poziomie. Zarobki u najlepszych bardzo wzrosły dzięki tej zmianie.


RE: Mroczna przygoda z G2A - precell - 25-04-2017 12:33

(25-04-2017 09:29)Zawadson napisał(a):  Dawniej, jeśli ktoś kupił jakąś grę lub przedmiot z Twojego linka, zostawał Twoim poleconym na pierwszym levelu już na zawsze. Od bodajże października ubiegłego roku zasady zmieniły się i jak to powiedzieć, poleceni są "ruchomi". Jeśli ten polecony z pierwszego poziomu kupi coś od innej osoby, to u Ciebie wyląduje na drugim poziomie. Potem kupi jeszcze od innej osoby i wyląduje na trzecim poziomie. Zarobki u najlepszych bardzo wzrosły dzięki tej zmianie.


Jakieś źródło tej teorii? Bo jeśli to prawda, to aukcja Mrocznego nie ma sensu.

Albo czegoś nie rozumiem ;-)


RE: Mroczna przygoda z G2A - Bobi2k17 - 25-04-2017 12:53

Dużo Polaków gra w gry więc prawdopodobnie możesz zarobić.


RE: Mroczna przygoda z G2A - Zawadson - 25-04-2017 14:27

(25-04-2017 12:33)precell napisał(a):  
(25-04-2017 09:29)Zawadson napisał(a):  Dawniej, jeśli ktoś kupił jakąś grę lub przedmiot z Twojego linka, zostawał Twoim poleconym na pierwszym levelu już na zawsze. Od bodajże października ubiegłego roku zasady zmieniły się i jak to powiedzieć, poleceni są "ruchomi". Jeśli ten polecony z pierwszego poziomu kupi coś od innej osoby, to u Ciebie wyląduje na drugim poziomie. Potem kupi jeszcze od innej osoby i wyląduje na trzecim poziomie. Zarobki u najlepszych bardzo wzrosły dzięki tej zmianie.


Jakieś źródło tej teorii? Bo jeśli to prawda, to aukcja Mrocznego nie ma sensu.

Albo czegoś nie rozumiem ;-)

Jeśli reklamuje link do jakiejś gry to nie ma sensu. Jest jeszcze inny reflink, który pokazuje się po kliknięciu w przycisk "zaproś kumpla". Jeśli ktoś zarejestruje się przez ten link, zostaje dożywotnim poleconym. A o tych zmianach była mowa w temacie pointmastera.


RE: Mroczna przygoda z G2A - MrocznyKILL - 25-04-2017 20:34

Ile zarobie to zarobie docelowo chce nabić 4 cyfrową ilość ref i kolejny program rozkręcić. Ruchome ciastka to dla mnie super sprawa mając taką bazę stałych ref siła "przebicia" będzie względnie mocna.


RE: Mroczna przygoda z G2A - Wilk e-biznesu - 26-04-2017 18:21

Sam działam w G2A. Jestem ciekaw jak Ci pójdzie. Przyznam, że pomysł na wejścia ciekawy. Powodzenia!


RE: Mroczna przygoda z G2A - MrocznyKILL - 27-04-2017 12:14

(26-04-2017 18:21)Wilk e-biznesu napisał(a):  Sam działam w G2A. Jestem ciekaw jak Ci pójdzie. Przyznam, że pomysł na wejścia ciekawy. Powodzenia!

Pochwalisz się statami jak u Ciebie zysk wygląda ?


RE: Mroczna przygoda z G2A - Wilk e-biznesu - 28-04-2017 14:18

(27-04-2017 12:14)MrocznyKILL napisał(a):  
(26-04-2017 18:21)Wilk e-biznesu napisał(a):  Sam działam w G2A. Jestem ciekaw jak Ci pójdzie. Przyznam, że pomysł na wejścia ciekawy. Powodzenia!

Pochwalisz się statami jak u Ciebie zysk wygląda ?

W przybliżeniu:
Poziom 1 36 osób zysk ~25 Euro
Poziom 2 30 osób zysk ~11 Euro


RE: Mroczna przygoda z G2A - Azir - 28-04-2017 15:14

Będę obserwował Smile Powodzenia!