Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcja wysłania wiadomości na grupie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Opcja wysłania wiadomości na grupie (/Temat-Opcja-wyslania-wiadomosci-na-grupie-146654)



Opcja wysłania wiadomości na grupie - gege17 - 23-04-2017 19:21

Słuchajcie. Jak zrobić na na grupie była opcja wysłania wiadomości zanim się tego członka przyjmie? Przykład : osoba klika "dołącz do grupy" i za chwilkę wyskakuje komunikat np o treści "Czy potwierdzasz,że będziesz publikował zgodnie z zasadami grupy? Odpisz "Potwierdzam"

I wtedy w okienko wpisuje się Potwierdzam i już jest ok. Niestety na jednej grupie mam taką opcję,a na drugiej nie mam. Dziennie mam po 1k postów na grupie i połowa potrafi być bez ceny co jest niezgodne z regulaminem.

Ktoś pomoże?


RE: Opcja wysłania wiadomości na grupie - mysc - 24-04-2017 21:44

To nowa opcja i tradycyjnie nie jest wprowadzana na wszystkich grupach na raz Smile Trzeba poczekać, nie przyśpieszysz tego.


RE: Opcja wysłania wiadomości na grupie - gege17 - 25-04-2017 09:24

A wiesz od kiedy takie coś istnieje? Dziwne,że na jednej grupie mam,a na drugiej nie....


RE: Opcja wysłania wiadomości na grupie - mysc - 25-04-2017 15:11

Facebook od zawsze wprowadza aktualizacje stopnionowo, na pewno każda grupa będzie miała taką funkcjonalność - ale każda w innym terminie (to może zająć nawet kilka miesięcy...;/) Smile


RE: Opcja wysłania wiadomości na grupie - Bobi2k17 - 25-04-2017 21:00

Na Facebooku wszystko jest związane z czasem. Jedyna opcja to czekać i jakoś sobie radzić.