Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować ? (/Temat-W-co-zainwestowac-146648)

Strony: 1 2


W co zainwestować ? - WaTPer - 23-04-2017 17:50

Witam, jesteście w stanie podpowiedzieć mi w co mogę zainwestować trochę pieniędzy? Ok. 3000zł , jestem osobą aktywną, więc z chęciami nie mam problemu Smile
Dzięki Smile !


RE: W co zainwestować ? - znikad - 23-04-2017 17:57

Z revsharow polcam:
1.Future Ad Pro
2.The Ads Team
3. MyPayingCryptoAds

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

Zarobki z powyzszych programiw mam na stronie http://zarabiamwbtc.pl/moje-wyniki-w-mpca/

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: W co zainwestować ? - adrian018 - 23-04-2017 18:36

(23-04-2017 17:50)WaTPer napisał(a):  Witam, jesteście w stanie podpowiedzieć mi w co mogę zainwestować trochę pieniędzy? Ok. 3000zł , jestem osobą aktywną, więc z chęciami nie mam problemu Smile
Dzięki Smile !

Napisz na jaki % zysku liczysz np w skali miesiąca/ roku i czy jesteś gotów podjąć wysokie ryzyko czy liczysz raczej na 'bezpieczną inwestycję' (bezpieczna inwestycja w skali kilku %, ryzykowna to nawet kilkaset % w skali rokuTongue)


RE: W co zainwestować ? - PremAccHack - 23-04-2017 18:50

Nie słuchaj plebsu oni Ci wcisną kit żeby tylko z reffa cie zarejestrować. Sam pomyśl Idea


RE: W co zainwestować ? - znikad - 23-04-2017 18:52

Skoro pyta sie plebsu to moze glosu plebsu chce posluchac ?

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: W co zainwestować ? - Wegen - 23-04-2017 19:02

Zainwestuj w hosting domenę niszę i książki do nauki. O wiele lepiej na tym wyjdziesz Big Grin


RE: W co zainwestować ? - WaTPer - 23-04-2017 19:31

W sumie, kiedyś zaryzykowałem w paidverts ( ok. 200 $ ) , z czego wyszedłem na minimalny + , bardziej interesują mnie inwestycję ryzykowne, co sądzicie o kryptowalutach ? Dzięki za odpowiedzi i chętnie jeszcze posłucham co macie do powiedzenia Smile


RE: W co zainwestować ? - Resick - 23-04-2017 19:50

Kup akcje jakiejś spółki na gpw.Nie inwestuj w żadne gów*iane hyipy,bo na tym majątku nie zbudujesz.
Ucz się inwestować na rynkach kapitałowych,bo w przeciwieństwie do tych różnych programów giełda będzie istniała do końca twojego życia,a więc wypadałoby to wykorzystać,żeby podnieść poziom życia Big Grin


RE: W co zainwestować ? - adrian018 - 23-04-2017 20:53

(23-04-2017 19:31)WaTPer napisał(a):  W sumie, kiedyś zaryzykowałem w paidverts ( ok. 200 $ ) , z czego wyszedłem na minimalny + , bardziej interesują mnie inwestycję ryzykowne, co sądzicie o kryptowalutach ? Dzięki za odpowiedzi i chętnie jeszcze posłucham co macie do powiedzenia Smile

Sam działam od około 2 miesięcy na kryptowalutach i powiem Ci, że to jest wiele lepsze niż HYIPy czy revshare.
Na krypto jak dobrze trafisz to w tydzień możesz zrobić kilkadziesiąt/ kilkaset %% zysku, najlepiej inwestować w krypto z przyszłością, które nie są zwykłymi shitcoinami. (przykładowe coiny z przyszłością - WAVES, Golem(GNT) - poczytaj, a znajdziesz pewnie sporo info w necie. Smile
Radzę się zainteresować tematem handlu na giełdach i tematem kryptowalut i działać w ten sposób, sam zainwestowałem 8tyś w 5 kryptowalut, trochę 'trejduje' jak mam więcej czasu i powiem Ci zysk z tego fajny, a przynajmniej masz wpływ na to i możesz w każdej chwili sprzedać i spieniężyć zysk.


RE: W co zainwestować ? - Captain - 24-04-2017 15:13

(23-04-2017 17:57)znikad napisał(a):  Z revsharow polcam:
1.Future Ad Pro
2.The Ads Team
3. MyPayingCryptoAds

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

Zarobki z powyzszych programiw mam na stronie http://zarabiamwbtc.pl/moje-wyniki-w-mpca/

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

Dwa pierwsze 'za stare'. Duże ryzyko wchodzić w programy które działają już tyle czasu, bo może zbliżać się ich schyłek.