Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ŚmiechawaTV -zarobek? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: ŚmiechawaTV -zarobek? (/Temat-SmiechawaTV-zarobek-146622)

Strony: 1 2


RE: ŚmiechawaTV -zarobek? - DC1 - 30-04-2017 01:31

To był przecież bait, żeby jak najwięcej osób zasubskrybowało kanał.
Z uwagi na tematykę kanału, tylko ułamek oglądających subskrybuje kanał i chcą to trochę uregulować.


RE: ŚmiechawaTV -zarobek? - krulikbaks1992 - 02-05-2017 10:38

Osobiście odsubowałem ich kanał po tej informacji, trochę w moich oczach stracili inne kanały są w stanie zarabiać jakieś pieniądze w inny sposób a nie płatne suby... przestałem oglądać i nie wrócę bo okazało się przy najmniej jak dla mnie, że walą swoich oglądających i chcą tylko $$. Wiem jest to ich praca ale bez przesady, jeżeli coś robię dla $$ to nie mówię, że to jest dla widzów czy innych celów. Jakby powiedzieli nie jesteśmy po to by was "bawić" tylko jesteśmy po to na yt żeby brać hajs to OK.... ale tak nie było i podobno nie jest...
PS. mam kilka fajnych pomysłów na yt może ktoś chce pokazać stoją twarz w internetach ???? PW


RE: ŚmiechawaTV -zarobek? - Perwol222 - 07-05-2017 16:16

Ja się zastanawiam na ch*j oni robili te płatne subskrypcje na yt... Faktycznie można na tym zarabiać no ale koniec końców kto będzie chciał płacić za coś co do tej pory miał za darmo...