Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SEO specjalnie pod BMW E46 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: SEO specjalnie pod BMW E46 (/Temat-SEO-specjalnie-pod-BMW-E46-146610)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


SEO specjalnie pod BMW E46 - Vasaki - 22-04-2017 09:49

Witam was ponownie!

W związku z tym iż ostatnio miałem dużo zajęć nie związanych z zarabianiem przez internet trochę byłem nieaktywny.
Nie mniej jednak zakładam dziennik aby trochę się zmobilizować Smile

Celem jest stworzenie strony (a właściwie to jej rozwój), który pozwoli na utrzymanie nowego autka jedynie z tego przedsięwzięcia oraz o zwrot za autko Smile

Kilka informacji:
  • BMW 316 E46
  • Silnik 1.8 Stosowany w E42
  • Rocznik 2004
  • 165 tyś przebiegu
[Obrazek: kgvUuAI.jpg]

Dotychczasowo poniesione koszty:
  • Koszt samochodu 12.500 zł (targowany z 13.900 zł)
  • Koszt Rejestracji 270 zł
  • Wymiany olejów, filtrów i dwóch cewek 328 zł
  • Koszt wymiany rozrządu 1100 zł
  • Paliwo 120zł
  • Polerowanie 70zł
( Całośc w rozliczeniach przeliczyłem na dolary przy kursie 3.91 PLN / 1$ )
( Każde tankowanie to 120zł więc liczyć będę to jako 32$ )


Co do samej pracy nad stroną która ma zwrócić koszta używam:
  • Article Builder (generowanie arykułów)
  • Article Forge (generowanie artykułów)
  • Speed-Links (indexer)
  • HitLeap konto Premium (Fake Traffic)
  • Przygotowana przez siebie strona, która stoi od 2 miesięcy

Strona po napuszczeniu jej kilku wartościowych linków podskoczyła trochę w serpach.
Dodatkowo cały czas od około tygodnia generuje jej ruch by podbić ją w alexa rank.
Tematyka strony to oczywiście Hacki i Generatory.

[Obrazek: E9YZYP8.png]

Całość monetaryzowana jest na OgAds do którego link macie w mojej stopce.
Ale aby było Ciekawie strona dopiero zaczęła wzrastać więc zarobki z niej nie są jakieś kuriozalne (praktycznie żadnych).

[Obrazek: 5CSstaP.png]

Tak więc...
CZAS START!

#22.04.2017#
Dzisiaj w ramach ręcznych działań stworzyłem kilka linków:
- 2 konta na wordpress.org
- 1 konto na armorgames.com
- 1 backlink z wikipedia.org
- 1 link z openstreetmap.org
- 1 link z reddit.com
- 1 link z magcloud.com

Pewnie to nie koniec mojej dzisiejszej pracy, możliwe że zaktualizuje później.
A na koniec dnia całość wrzucę do indexera oraz dodatkowo puszczę pingowanie na każdy z linków w odstępach co 3-5 minut.

Dotychczas zrealizowany cel:
1.07 $ / 3652 $



Reklama


...

ZYSKAJ DOSTĘP DO AKTUALIZOWANYCH PORADNIKÓW


Pozycjonowanie stron - Content locking - Unikalne backlinki


[Obrazek: welcome2.png]



.


RE: SEO specjalnie pod BMW E46 - Rak - 22-04-2017 10:09

Zapowiada się zajebisty dzennik impreza Dodałem do fapfolderu, powodzonka


RE: SEO specjalnie pod BMW E46 - BuySellProfit - 22-04-2017 10:27

Znowu będzie grubo widzę! impreza


RE: SEO specjalnie pod BMW E46 - DonColone - 22-04-2017 10:38

Kolejny świetny potadnik się szykuje Big Grin

Wysłane z mojego Elegance_5_0 przy użyciu Tapatalka


RE: SEO specjalnie pod BMW E46 - precell - 22-04-2017 10:59

Chcesz nam powiedzieć, że zdobyłeś linka do strony z hackami z Wikipedii?Rolleyes

Przecież Ci moderatorzy normalnych linków nie chcą przepuszczać ;-)


RE: SEO specjalnie pod BMW E46 - Chada - 22-04-2017 11:03

Jako contet locker będziesz mieć "download"? Co powiesz na to, że za rejestracje z refa dajesz jakąś małą niszke, dzięki której początkujący mogliby coś zarobić i jednocześnie się uczyć? Smile


RE: SEO specjalnie pod BMW E46 - Klin - 22-04-2017 11:04

(22-04-2017 10:59)precell napisał(a):  Chcesz nam powiedzieć, że zdobyłeś linka do strony z hackami z Wikipedii?Rolleyes

Przecież Ci moderatorzy normalnych linków nie chcą przepuszczać ;-)

Jest kilka sposobow jak zdobyc linka z wiki, miedzy innym podpowiem ze chodzi o obrazek Wink


RE: SEO specjalnie pod BMW E46 - Brodzik23 - 22-04-2017 11:54

Będę obserwował Big Grin pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: SEO specjalnie pod BMW E46 - Vasaki - 22-04-2017 12:08

(22-04-2017 11:04)Klin napisał(a):  
(22-04-2017 10:59)precell napisał(a):  Chcesz nam powiedzieć, że zdobyłeś linka do strony z hackami z Wikipedii?Rolleyes

Przecież Ci moderatorzy normalnych linków nie chcą przepuszczać ;-)

Jest kilka sposobow jak zdobyc linka z wiki, miedzy innym podpowiem ze chodzi o obrazek Wink

Między innymi, ale akurat tutaj jest contentowy "NISZA HACK" Smile
Akurat z takim linkiem trochę ciężko by się pojawił jako zaindexowany na podstronie wiki, nie mniej jednak w panelu google webmasters po jakims czasie sie pojawia Big Grin

(22-04-2017 11:03)Chada napisał(a):  Jako contet locker będziesz mieć "download"? Co powiesz na to, że za rejestracje z refa dajesz jakąś małą niszke, dzięki której początkujący mogliby coś zarobić i jednocześnie się uczyć? Smile

Nieee to nie download raczej coś w stylu zweryfikuj swoją akcje by otrzymać punkty w grze itp Tongue

#22.04.2017#
Stworzyłem swojego PDF'a z około 3k znaków i wkleiłem w niego kilka linków do stron, które mają już link wychodzący do mojej strony.
Poza tym dodałem tam również anchora do money site.
Wrzuciłem całość na kilka serwisów oferujących upload i read pdf.
docdroid.net
pl.scribd.com
en.scribd.com
de.scribd.com
pdf-archive.com
drive.google.com
share.snacktools.com
pdfescape.com
dochub.com

Jako ze plik ma dosyc unikatową nazwę to wrzuciłem go jeszcze na kilka hostingowych plików (a zobaczymy czy google je skojarzy).

I dziekuje za miłe słowa Big Grin

#edit#
Dostałem kilka wiadomości na pw, a jako że nie chce mi sie odpisywać to wrzucam więcej zdjęć tutaj - http://imgur.com/a/r20po

#22.04.2017#
Stworzyłem swoją galerię na imgur.com - całość została wypełniona contentem wygenerowanym a articleforge.
Oraz zapełniona około 20 otagowanych oraz opisanych zdjęć i 100 nie otagowanych i nie podpisanych zdjęć.


RE: SEO specjalnie pod BMW E46 - WuJeKuBa - 22-04-2017 13:10

@[vasaki]

Słuchaj jeśli chodzi o alexa rank, to polecasz podbijać ten rank na polskich domenach? Bo z tego co czytałem to na polskich domenach nie jest w zasadzie ważny alexa rank. Po drugie mówisz tutaj, że będziesz podbijał traffic Hitleapem, ale czy dzięki temu alexa rank twojej strony pójdzie w górę? Ponieważ z tego co wiem trzeba posiadać jakąś wtyczkę w przeglądarce (bodajże Alexa Toolbar), aby móc nabijać ten rank. Hitleap oferuje program do pobrania na zasadzie "włącz i nabijaj punkty", więc możliwe, że ten plugin jest już w tym programie? Daj znać, a poza tym - życzę powodzenia!