Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca na studiach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Praca na studiach (/Temat-Praca-na-studiach-146551)

Strony: 1 2


RE: Praca na studiach - Karbon - 25-04-2017 12:19

Trochę nie miałem ostatnio czasu, żeby dodać jakiś post, ale coś tam ogarniałem regularnie.
Obecnie prezentuje się to tak:
mypay: 2.40
sejfik.com: 5.37 zł 4785 pkt - dziennie poświęcam na to kilka minut, kliknięcie płatnych reklam, odczytanie maili + kilkanaście klików konkursowych i grosze jakieś wpadają. Na parę perełek by było, normalnie
clixsense: 0.32,15$ - tak samo ograniczyłem się do klikania reklam i gry w clixgrid
textbookers: 66,17 zł - dużo tekstów ostatnio mi się pojawia także staram się codziennie te pare dyszek zrobić jeżeli mam czas + mam zamiar odblokować kategorię tekstów w języku angielskim, bo są po prostu lepiej płatne.
hivemicro: 20.65$ - przez jeden dzień wpadła nowa kategoria, dzięki której w 3.5h-4h udało się nabić 13$ także spoko
ads team: wpłacone na razie 10$, które coś pracuje. Wkrótce planuje przelać 100$, ale muszę poczekać na wypłatę z textbookersa

Dzięki za zainteresowanie i odpowiedzi. Na razie nie zamierzam zrezygnować z sejfika, ale dzięki za informacje Big Grin