Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca na studiach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Praca na studiach (/Temat-Praca-na-studiach-146551)

Strony: 1 2


Praca na studiach - Karbon - 20-04-2017 10:45

Cześć, nazywam się Piotrek i zdecydowałem się stworzyć ten dziennik częściowo dla siebie (żeby monitorować swoje postępy) a także dla innych osób, które zainteresują się tematem. Mam 21 lat, jestem na pierwszym roku studiów, a zarabianiem w internecie zacząłem się interesować w styczniu tego roku. Większość tego czasu poświęciłem na czytaniu tego forum, dzienników pracy innych osób oraz licznych artykułów na temat zarabiania. Obecnie działam na kilku wybranych serwisach i cały czas buduję siatkę poleconych. Wyszedłem z założenia, że bazowanie na wielu programach pozwala ogarnąć całkiem fajne zyski przy niewielkim nakładzie czasowym. Te serwisy to:
1. Sejfik - tu wpadają jakieś grosze, wygląda to tak, że codziennie rano przed uczelnią odbieram parę maili, wyświetlam reklamy i sprawdzam postępy poleconych. Traktuje to jako całkowity dodatek

2. MyPay - Poświęcam od 5 do 10 minut dziennie, głównie jakieś szybkie akcje + osoby polecone

3. Clixsense - jak wyżej, 5-10 minut na wyświetenie reklam, zagranie w clixgrid + osoby polecone. Tu akurat mam na razie tylko jedną osobę, z racji tego, że sam niedawno zacząłem w tym działać.

4. Textbookers - bardzo fajny serwis. Doszedłem do pewnej wprawy i pisanie tekstu na 1500-2000 znaków, za który dostaje 2.30-3.50 zajmuje mi od 4 do 7 minut. Kierunek studiów wymaga tego, że muszę dużo czytać, do tego zawsze lubiłem pisać więc textbookers pozwala mi to wykorzystać. Dziennie staram się pisać 3-5 tekstów.

5. Hive micro - dowiedziałem się o nim z tego forum i tak sobie działam. Pierwsza wypłata już zlecona, teraz czekam powoli na następną.

6. Ads team - ciekawy ravshare. Myślałem pomiędzy future ad pro oraz właśnie tym. Wyższe zyski oferuje ads więc też na niego padł mój wybór. Na razie wpłaciłem 10$, ale planuje jeszcze trochę zainwestować, a do tego ciągłe reinwestycje.

Dziennik będę aktualizował wpisując wieczorem zarobki z całego dnia z każdego serwisu. Wiadomo, że czasami może coś wypaść jednak postaram się wątek komentować dość regularnie. W planach mam także rozpocząć działania we future net, a także future ad pro. Do tego czytam cały czas na temat kryptowalut i możliwe, że zacznę działać niedługo także w tym kierunku. Pozdrówki



RE: Praca na studiach - Brodzik23 - 20-04-2017 12:17

Będę obserwował! Piontka

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: Praca na studiach - rejwus15 - 20-04-2017 14:32

Widzę, że zarabiasz na akcjach Smile
Napisałem do Ciebie na PW ciekawą wiadomość.
Swego czasu dość fajnie zarabiałem na akcjach. Na razie skupiam się tylko na rev share, ale mogę coś doradzić i pomóc Smile

Co do programu to teraz fajny jest Allin25 & AdMaxPay Smile
Warto się na nim skupić, po więcej zapraszam do sygnatury.

Powodzenia życzę!


RE: Praca na studiach - danirs - 21-04-2017 11:23

HuhHuhHuh


RE: Praca na studiach - Zawadson - 21-04-2017 12:17

OOOO nie...Sejfik? Mikuss! Gdzie jesteś? propagujo sejfika


RE: Praca na studiach - simonst - 23-04-2017 20:38

Powodzenia! Smile


RE: Praca na studiach - pixel21 - 23-04-2017 21:06

Ktoś powiedział Sejfik. Gdzie Captain ? XD


RE: Praca na studiach - Damian0820 - 23-04-2017 22:57

Hurr durr kolejny etatowy niewolnik systemu promujący podróbkę sejfik i piramidy finansowe hurr durr.

Będę zaglądał jak ci idzie na Textbookers, powodzenia.



Wysłane z mojego LG-P895 przy użyciu Tapatalka


RE: Praca na studiach - MrocznyKILL - 23-04-2017 23:22

Powodzonka życzę z miłą chęcią będę tu zaglądał.

Jak już zostało tu napisane oczekuje na usera mikuss to wyzwolony niewolnik na etacie hejteraLol (ma sejfomanięBig Grin gdy ktoś choć słowem wspomni o sejfiku od razu jest wyzywany od niewolników lub jest przeze mnie opłaconym nabijaczem postówBig Grin)


RE: Praca na studiach - Zawadson - 24-04-2017 18:14

(23-04-2017 23:22)MrocznyKILL napisał(a):  Powodzonka życzę z miłą chęcią będę tu zaglądał.

Jak już zostało tu napisane oczekuje na usera mikuss to wyzwolony niewolnik na etacie hejteraLol (ma sejfomanięBig Grin gdy ktoś choć słowem wspomni o sejfiku od razu jest wyzywany od niewolników lub jest przeze mnie opłaconym nabijaczem postówBig Grin)
Powiedziałbym, że ma raczej sejfikofobię. Smile