Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Badylek - kontrowersyjnie, bez ściemy w internetowym bałaganie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Badylek - kontrowersyjnie, bez ściemy w internetowym bałaganie. (/Temat-Badylek-kontrowersyjnie-bez-sciemy-w-internetowym-balaganie-146495)

Strony: 1 2 3 4


RE: Badylek - kontrowersyjnie, bez ściemy w internetowym bałaganie. - MrocznyKILL - 01-05-2017 16:18

2500 zł jak na "niewolnika systemu" całkiem nieźle. BRAWO Smile


RE: Badylek - kontrowersyjnie, bez ściemy w internetowym bałaganie. - badylek - 01-05-2017 18:02

(01-05-2017 16:18)MrocznyKILL napisał(a):  2500 zł jak na "niewolnika systemu" całkiem nieźle. BRAWO Smile

Dzięki MrocznyKILL Smile

Właśnie !!! prawie zapomniałem o tym że przecież jestem niewolnikiem systemu i żeby zarobić te pieniądze to przez dwa miesiące odkładałem cala moja wypłatę i jadłem tynk ze ściany oraz zapożyczyłem się jak na biedaka przystało.

/\ - oczywiście jest to żart i proszę podejść do tego humorystycznie odnosząc się do całego dziennika Smile

tak jeszcze przy okazji dodatkowo zakupiłem sobie iphone 6s plus 64gb golda Smile tak tak dla fejmu ! nie po prostu dla mnie rewelacyjny system do pracy i od zawsze jestem wierny apple ! o tyle w temacie Smile