Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Loungebets.com, czyli nowa strona do obstawiania meczów CS:GO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Loungebets.com, czyli nowa strona do obstawiania meczów CS:GO (/Temat-Loungebets-com-czyli-nowa-strona-do-obstawiania-meczow-CS-GO-146475)

Strony: 1 2


Loungebets.com, czyli nowa strona do obstawiania meczów CS:GO - KzuM - 18-04-2017 15:50

Dzień Dobry!
Już po świętach, jajko zjedzone, smigus dyngus oblany ;D

Mam nową stronę na której możemy obstawiać mecze cs:go

http://www.loungebets.com
Kod: KZUM
Z kodem dostajecie skin o wartości około 5$ (ja dostałem za 5.46 FuckYea)

Później klikamy np. na FaZe vs Mouz i wybieram skiny którymi wchodzę. Ja oczywiście wziąłem ten darmowy i onstawiłem teraz na FaZe. Jeżeli wygrają dostanę skin o wartości 7$ jeżeli przegrają to nic nie stracę Big Grin
Zauważyłem, że można wbić Glove Case które są warte 4¢

Udanych betów!


P.S. Można zauważyć, że ludzie wchodzą na stronę i obstawiają


RE: Loungebets.com, czyli nowa strona do obstawiania meczów CS:GO - KontrolC - 18-04-2017 15:54

Wpisałem kod Wink


RE: Loungebets.com, czyli nowa strona do obstawiania meczów CS:GO - ReTo - 18-04-2017 16:09

Ja też, daj znać czy wypłaca wtedy zrobię depozyt Smile


RE: Loungebets.com, czyli nowa strona do obstawiania meczów CS:GO - Eksplozja - 18-04-2017 17:01

Poleciałem z kodu Smile


RE: Loungebets.com, czyli nowa strona do obstawiania meczów CS:GO - Frinks - 18-04-2017 17:06

Poszło z kodu, zobaczymy jak to będzie Big Grin


RE: Loungebets.com, czyli nowa strona do obstawiania meczów CS:GO - KzuM - 18-04-2017 18:22

Dam wam znać gdy uzbieram do ak Aquamarine revenge bs


RE: Loungebets.com, czyli nowa strona do obstawiania meczów CS:GO - kondzikson721 - 18-04-2017 19:29

ja tez na faze postawilem


RE: Loungebets.com, czyli nowa strona do obstawiania meczów CS:GO - Eksplozja - 18-04-2017 20:49

Ja w 2 meczu dałem na mouse, miałem do wygrania ponad 15$ oddali mi startowego skina Smile
2. Jeden z FP zajmujących się ruletkami napisał, że jest to Scam Tongue


RE: Loungebets.com, czyli nowa strona do obstawiania meczów CS:GO - GPlayer - 19-04-2017 12:03

Scam, przy próbie wpłaty, macie bota bez itemów beka

Przy okazji, 1,5$ za depozyt refa? Wpłacasz po 4 centy i ciągle zyskujesz, od razu można po tym strone odrzucić.


RE: Loungebets.com, czyli nowa strona do obstawiania meczów CS:GO - KzuM - 24-04-2017 06:19

Tak to scam jest, podczas gdy chcesz wypłacic to wyskakuje ci, żebyś stronę odświeżył