Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Like na YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Like na YT (/Temat-Like-na-YT-146428)



Like na YT - Zarobiony_Koles - 17-04-2017 08:40

Witam, pytanko dla Was, jak dodajecie "łapki w górę" do swoich filmów na youtube. Próbowałem dodawać addmefastem, na starym filmie co ma miesiąc mogę dodać, a na świeżym nie mam takiej możliwości, wyskakuje mi taki komunikat:
[Obrazek: publik-1492414738.png]
O co chodzi z tym? Da się to ominąć, jak nie to jak zdobywać lajki za pomocą innych stron. Dziękuję za pomoc, mokrego poniedziałku.


RE: Like na YT - Czaq - 17-04-2017 09:07

Masz jasno opisany komunikat. Nie wiem czego nie rozumiesz?
PS: ja korzystam z YTMonster i Tobie tez to polecam Wink


RE: Like na YT - flown - 17-04-2017 09:19

@[Zarobiony_Koles] po prostu dodaj pierwszego lajka ręcznie, a potem dodaj wideo normalnie. Powinno zadziałać.


RE: Like na YT - radek0389 - 17-04-2017 09:30

(17-04-2017 09:19)flown napisał(a):  @[Zarobiony_Koles] po prostu dodaj pierwszego lajka ręcznie, a potem dodaj wideo normalnie. Powinno zadziałać.
DokładnieSmile. Ten błąd jest chyba od zawsze. Wystarczy samemu dać jednego lajka pod filmem i już można go dodać do serwisu.