Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zablokowane konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: zablokowane konto (/Temat-zablokowane-konto-146414)

Strony: 1 2 3


zablokowane konto - kamil7154 - 16-04-2017 12:08

Konto odblokowane, hajs jest, dziekuje wszystkim zs udzielenie sie w poscie. Pozdrawiam i zycze milego dnia. Do zamkniecia


RE: zablokowane konto - RtRaway - 16-04-2017 12:22

Jeśli taki sposób jest w poradniku na lm to dostałeś bana bezpodstawnie Wink


RE: zablokowane konto - rafau_00 - 16-04-2017 12:27

Dokładnie


RE: zablokowane konto - kamil7154 - 16-04-2017 12:36

jest taki sposob tylko ze proponuje gosciu na grupach facebook kupic i sprzedac nie rozumiem ... czy cos tu jest niezgodne z prawem ?
oferuje przedmiot
gosc pisze
odpowiadam ze nie mam bo sprzedalem ale jak chce wygrac to polecam konkurs ( link )
i to wszystko, nikogo nie namawiam, nie pisze ze darmowy itp. nie rozumiem za co ban.. moze Szanowny P. Arek odpisze to sie dowiem Big Grin


RE: zablokowane konto - vbjq - 16-04-2017 12:44

Na policje? Mogą Ci tak grozić ale Ty w sumie nic nie robisz, wydaję mi się że najgorszy wypadek takich właśnie działań to ban na olx, lecz mogę się mylić, prawnikiem nie jestem, jednak biorę to na logike


RE: zablokowane konto - kamil7154 - 16-04-2017 12:50

również biore to na logike i wedlug mnie nie lamie to zadnego prawa, nie rozumiem tylko leadmore..


RE: zablokowane konto - suzuki69 - 16-04-2017 12:58

Może ktoś się zgłosił do lm i się to nie spodobało komuś i musieli pójść na ustępstwo ;-)


RE: zablokowane konto - Maciejoss20 - 16-04-2017 13:03

Ogólnie to dziwna sytuacja może coś ukrywasz i w trochę inny sposób łapałeś ludzi Smile
Pisałeś coś w stylu, że każdy wygrywa, albo konkurs jest darmowy. Może się na temat wypowie Leadmore i dokładnie wyjaśni sprawę. Jak dla mnie jeśli pisałeś, że jest to konkurs to nic złego nie zrobiłeś. W ten sposób jeszcze nie promowałem nie jest to zbyt czyste bo tego iphona zapewne nie wygrałeś Smile No, ale w reklamach też stosują przecież takie sztuczki Tongue

Możliwe też, że olx dobrał się do tyłka za wystawianie nieistniejącego towaru Tongue


RE: zablokowane konto - kamil7154 - 16-04-2017 13:12

nie nie, nic takiego nie pisalem

"witam, przepraszam, ale przedmiot juz sprzedalem, jesli pan chce to podsylam link do konkursu moze panu tez sie uda wygrac"

dokladnie tak...
ps. nawet jak ktos pisal czy jest to darmowe to pisalem ze jest platne i jest regulamin, nie krecilem wałków.
Pytania : czy wygram odpisalem gosciowi ze nie wiem, moze wygrasz a nie ze wygrasz na 100% :_:

A skad pewnosc ze towar nie istnial ? Big Grin mogl istniec, zostal sprzedany osobie X lecz juz nie za posrednictwem portalu olx a telefonicznie, prywatnie. : )
nie jest czyste ale poradnik na LM brzmial podobnie ze wygralem ale wystawial na grupy fb kupic sprzedac


RE: zablokowane konto - Maciejoss20 - 16-04-2017 13:20

Mogłeś przed promowaniem programu zapytać się Arka czy ten sposób jest legalny. Ja zawsze pisze w jaki sposób promuje i czy jest to ok.

Teraz też branża sub smsów się trochę zmieniła te poradnik, które znajdują się na Leadmore są stare i sprzed afery. Szczerze to ich dobrze nie czytałem, ale nie przypominam sobie, aby tam coś było opisane o wciskanie ludziom kitów, że się wygrało iphona w konkursie.