Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Totolotek - darmowe 20PLN / bonus 100% do 700PLN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Totolotek - darmowe 20PLN / bonus 100% do 700PLN (/Temat-Totolotek-darmowe-20PLN-bonus-100-do-700PLN-146331)

Strony: 1 2


Totolotek - darmowe 20PLN / bonus 100% do 700PLN - otobet - 13-04-2017 11:21

Totolotek to obok STSu i Fortuny największy i rozpoznawalny bukmacher stacjonarny i Internetowy działający legalnie w naszym kraju.


[Obrazek: totolotek-logo.jpg]


Aktualnie mają ciekawo promocje dla nowych graczy, za samo założenie konto (bez konieczności jakiegokolwiek depozytu) dają darmowe 20 PLN freebet.

Wystarczy się poprostu zarejestrować z specjalnego linku totolotek.pl i to wszystko.

czysty link (W przypadku rejestracji jednak link ma znaczenie bo standardowo dają tylko 10PLN)

Warunki

Freebet 20 zł do wykorzystania na grę na zakłady bukmacherskie.
Bonus należy wykorzystać po kursie minimalnym 1,50 z warunkiem dokonania 1 krotnego obrotu.

Kwota posiadanego Bonusu widoczna jest na saldzie Bonus (bonus na grę nie jest wliczony do salda głównego). Bonus może być wykorzystany wyłącznie na zawarcie zakładów bukmacherskich, stąd nie podlega bezpośredniej wypłacie lub przeniesieniu na saldo główne.

____

Dodatkowo totolotek oferuje bonus od depozytu 100% aż do kwoty 700 zł

Zasady i Warunki:

• Po depozycie otrzymasz Bonus 100% od pierwszej dokonanej wpłaty max. do 700 zł
• Minimalna wpłata by otrzymać bonus to 20 zł
• Bonus przyznawany jest automatycznie od pierwszej wpłaty, ale udział w promocji rozpoczynasz z chwilą zawarcia zakładu z salda Bonusowego (tzw. aktywacja Bonusa)
• Wygrane z bonusu automatycznie dopisywane są do salda głównego i mogą być wypłacone po osiągnięciu wymaganego obrotu

Wymagany obrót : 2 x (Bonus + Depozyt):

• Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusa, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej
2 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)
• Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus
• Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać kurs łączny min. 2,00
• Zakłady zawarte z salda głównego zaliczane są do obrotu bez dodatkowych warunków
• Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa), nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.


RE: Totolotek - darmowe 20PLN / bonus 100% do 700PLN - rafau_00 - 13-04-2017 11:33

Napewno wypruboje


RE: Totolotek - darmowe 20PLN / bonus 100% do 700PLN - Zielarz019 - 13-04-2017 14:38

Zarejestrowałem się z refa - bonus przyznany od razu po rejestracji. (Trzeba wysyłać od razu zdjęcia dowodu)


RE: Totolotek - darmowe 20PLN / bonus 100% do 700PLN - Miedziany - 11-05-2017 18:50

Wszedłem z reffa, postaram się w miare rozważnie grać i może uda mi się nie przewebać wszystkiego Big Grin


RE: Totolotek - darmowe 20PLN / bonus 100% do 700PLN - ciekma - 12-05-2017 05:45

Poszło z refa kasę dostałem czekam na weryfikację Smile mam zamiar ogolic ich na grube tysiące Big Grin


RE: Totolotek - darmowe 20PLN / bonus 100% do 700PLN - DC1 - 14-05-2017 00:57

Darmowy bonus jest spoko, ale jeśli zamierzacie odbierać bonus od wpłaty to broń boże nie na Totolotku. Mają tak chore warunki obrotu, że zrobienie go i przy okazji nie wyzerowanie stanu konta jest piekielnie trudne. Najlepsze jest to, że warunki obrotu zmienili sobie w trakcie trwania promocji i ludzie, którzy odebrali bonus na starych zasadach, zostali teraz zmuszeni do obracania mi na nowych, znacznie trudniejszych. Undecided Ot świetny przykład jak zrobić własnych klientów w balona.


RE: Totolotek - darmowe 20PLN / bonus 100% do 700PLN - ciekma - 14-05-2017 06:45

O tyle dobrze ze jeżeli zrobi się bonus od pierwszej wpłaty to w przypadku rozmyslenia się można wypłacić gdyż kwota nie jest zablokowana. Na innych bukach blokują Depozyt do momentu wykonania wymaganego obrotu. Oczywiście kwota bonusu przyznanego znika po zleceniu wypłaty ale przynajmniej Depozyt można odzyskać Smile

No chyba że to też zmienili.


RE: Totolotek - darmowe 20PLN / bonus 100% do 700PLN - DC1 - 15-05-2017 00:59

No właśnie nie możesz ruszyć ani złotówki, dopóki nie zrobisz obrotu. Na innych bukmacherach jeśli przegrasz bonus to depozyt możesz wypłacić (po jakimś małym obrocie oczywiście, żeby nie było nadużyć), a na Totolotku nie ma tak dobrze. Jerk2

Mi się udało co prawda obrócić 4200zł w ciągu 2-3 tygodni, ale grywam dużymi stawkami.


RE: Totolotek - darmowe 20PLN / bonus 100% do 700PLN - ciekma - 15-05-2017 08:01

No to w takim razie miałem szczęście i hasło mi się wypłacić Depozyt zaraz po wpłacie Big Grin kombinują jak mogą


RE: Totolotek - darmowe 20PLN / bonus 100% do 700PLN - otobet - 18-08-2017 10:47

Dzięki za wszystkie informacje Smile

Promocja z darmowymi 20 PLN jest dalej aktualna, nie wiadomo do kiedy potrwa więc jeśli ktoś ma ochotę to można skorzystać.


Poza tym jeśli chodzi o totolotka to najlepiej grać u nich w piątki. W ten dzień każdego tygodnia mają promocję "Gram Grubo" tzn zwiększają wygrane o 12%. Wygląda to tak jakby się grało bez podatku, szału nie ma ale zawsze coś. Jedyny wymóg jest taki że dowolny kupon (singiel cz ako, live czy pre) musi być zawarty za minimum 100zł i po kursie @2,0

http://cw.totolotek.pl/zarabiam